Arkadaşlar Mail Aktifleştirme Sorunu Giderilmiş Olup Sorunları Lütfen Konuda Belirtiniz Üyelik Sorunları Bilgilendirme
Arkadaşlar Mail Sahte Olan Yada Kapanmış Olan Hesaplar Kullanım Dışı Yapılacaktır Lütfen Mail Adresleriniz Güncelleyin!!!!!!

Duyuru AirGunPazar Kullanımı

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• HPI yazdı:

Iyi akşamlar. Bir saat önce havalı tüfek ilanı verdim. Ilanım bilmediğim bir sebepten dolayı silindi. Tekrar aynı ilanı verdim. Bu sefer forumdan Süresiz uzaklaştırıldım. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok beni aydınlatırsanız sevinirim.
    bakınız : bir üstteki mesaj....
    ;director; http://www.airgunturk.com/marketplace/index.php/Entry/2514-hatsan-mod-125-sniper-vortex/

;tacli# SATILIK MOD 125 SNİPER VORTEX ;tufey# ;tufey# ;tufey#
  • HPI yazdı:

Iyi akşamlar. Bir saat önce havalı tüfek ilanı verdim. Ilanım bilmediğim bir sebepten dolayı silindi. Tekrar aynı ilanı verdim. Bu sefer forumdan Süresiz uzaklaştırıldım. Ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok beni aydınlatırsanız sevinirim.
    Forum kurallarını okursanız sebebini göreceksiniz. Üyelik tarihi üzerinden belli bir süre geçmeden ilan bölümünü kullanamazsınız.tamamını okumanızı tavsiye ederim
    Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal
  • sayın yönetici,kurallarınızda diyor ki 45 gün üyeliğiniz olacak ve 1 mayıs 2015 de sonra üye olanlar için en az 50 mesaj olacak.Bakın ben 2012 den beri foruma üyeyim.Masaj sayısı az gibi görünsede bu site daha onca bir format değişikliğine gittiği için eski mesajlarım sanıyorum sayılmadı.Kaldı ki bu kural 1 mayıs 2015 sonrası için geçerli demişsiniz. İlananımda bir yanlışlık bir aldatmaca hiç bir şey yok idi.Velev ki yanlış birşey görüldü.Bir mesajla şu sebeple ilanınız kaldırıldı deme nezaketi gösterebilirsiniz.Hepimiz yetişkin insanlarız. Son mesajda sizi keyfilikle itham etmedim,ben mi yanlış yapıyorum yoksa bir keyfilik mi var diye açık bir soru sordum.Ne yazık ki cevabınız hayli ilginç olmuş...
  • Kesinlikle yetişikin insanlarız ve öyle de davranmalıyız.
    Siz ilanınızın neden silindiğini bir moderatöre özel mesajla sorsaydınız belki cevabı özel olarak alırdınız.

Sorununuzu diğer forum üyelerinin kafasında soru işareti bırakacak ve herkesin görebileceği bir başlık altında sorunca cevabınızı da sizin bulmanız gerekiyor.

Belki bir yanlışlık olmuştur, belki kurala aykırı ilan veya konu açılmıştır belki teknik arızadır.

Ben yine de görevimi yapıp mesajların silinme nedenini araştırıp özel mesajla size bildireceğim.

Umarım bu mesajımı da önceki kadar "ilginç" bulursunuz.
    Kalibrgun Cricket PLB .177
    Hawke Sidewinder 30 SR Pro 8-32x56
  • DUYURU

Genel kurallar;

Değerli forum üyelerimiz,
    Forumumuzda gerek paylaşım,gerek dostluğun sağlam temeller üzerine inşa edilmesi,gerekse mağduriyet yaşanmaması adına,yönetici arkadaşlarımızla aldığımız ortak kararlar doğrultusunda birtakım düzenlemeler yapılacaktır.

1-Foruma üye olunduğu takdirde ilk olarak TANIŞALIM bölümünde,1 HAFTA İÇİNDE kendisini açıklayıcı bir şekilde tanıtmayan profil bilgilerini eksiksiz birşekilde doldurmayan üyeler geçici olarak uzaklaştırılacaktır.tekrarında ise süresiz uzaklaştırılacaktır.
    2-Bu şartı yerine getirmeden 'hangi tüfeği alayım' yada 'şumu bumu' şeklinde sms atar gibi konu açan,aynı konuyu tekrar tekrar atıp gereksiz konu kalabalığına sebep olan kişilerin konuları uyarılmaksızın silinecektir.
    3-airgunpazarda ilan vermek için gerekli şartları taşımayan,kendisini tanıtmayan,profil bilgilerini eksik dolduran kişilerin ilanları uyarılmaksızın silinecektir.
    4-Airgunpazarda satış ilanı açabilmek için,en az 6ay üyelik ve aynı zamanda 50 mesajlık katılım kotası uygulanacaktır.
    5-scuba tüp satışında,testi olmayan tüplerin satışı yasaklanacaktır.ilana koyulan tüplerin test edilmiş olduğuna dair bilgi verilmesi-bilgi alınması satıcı ve alıcının sorumluluğundadır.AirgunTürk forumunun bu konuda HİÇBİR SORUMLULUĞU OLMAYACAKTIR.
    6-Aynı ilanı birden fazla kez açan üyelerin satış ilanları uyarılmaksızın silinecektir.
    7-TC kimlik no ve isim-soyismi girilmeyen satış ilanları uyarılmaksızın silinecektir.

İlanı silinmiş olan diğer üyelerimize de cevaben 5 Ağustosta yenilenen ilan şartlarını tekrar paylaşıyorum.
  • ziyagg yazdı:

DUYURU

Genel kurallar;

Değerli forum üyelerimiz,
    Forumumuzda gerek paylaşım,gerek dostluğun sağlam temeller üzerine inşa edilmesi,gerekse mağduriyet yaşanmaması adına,yönetici arkadaşlarımızla aldığımız ortak kararlar doğrultusunda birtakım düzenlemeler yapılacaktır.

1-Foruma üye olunduğu takdirde ilk olarak TANIŞALIM bölümünde,1 HAFTA İÇİNDE kendisini açıklayıcı bir şekilde tanıtmayan profil bilgilerini eksiksiz birşekilde doldurmayan üyeler geçici olarak uzaklaştırılacaktır.tekrarında ise süresiz uzaklaştırılacaktır.
    2-Bu şartı yerine getirmeden 'hangi tüfeği alayım' yada 'şumu bumu' şeklinde sms atar gibi konu açan,aynı konuyu tekrar tekrar atıp gereksiz konu kalabalığına sebep olan kişilerin konuları uyarılmaksızın silinecektir.
    3-airgunpazarda ilan vermek için gerekli şartları taşımayan,kendisini tanıtmayan,profil bilgilerini eksik dolduran kişilerin ilanları uyarılmaksızın silinecektir.
    4-Airgunpazarda satış ilanı açabilmek için,en az 6ay üyelik ve aynı zamanda 50 mesajlık katılım kotası uygulanacaktır.
    5-scuba tüp satışında,testi olmayan tüplerin satışı yasaklanacaktır.ilana koyulan tüplerin test edilmiş olduğuna dair bilgi verilmesi-bilgi alınması satıcı ve alıcının sorumluluğundadır.AirgunTürk forumunun bu konuda HİÇBİR SORUMLULUĞU OLMAYACAKTIR.
    6-Aynı ilanı birden fazla kez açan üyelerin satış ilanları uyarılmaksızın silinecektir.
    7-TC kimlik no ve isim-soyismi girilmeyen satış ilanları uyarılmaksızın silinecektir.

İlanı silinmiş olan diğer üyelerimize de cevaben 5 Ağustosta yenilenen ilan şartlarını tekrar paylaşıyorum.
  • Hocam yeni ilan kurallarini paylasirmisiniz bulamayanlar için sahsen bn yeni öğrendim de skinti yasamasin kimse
    Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177
  • Selam adım Derviş forumun eski üyelerindenim.İş yoğunluğu sebebiyle foruma uzun zamandır giremediğim gibi tüfeğimi ve ekipmanlarını da kullanmağa fırsatım olmuyor.Ürünlerimi yeni üyelik açıp satmağa kalkıştığım da ilan hemen siliniyor.Forum içerisinde yaptığım araştırma da mantığını kavramak için çaba sarfettiğim ancak bir türlü anlam veremediğim bur uygulamayla karşı karşıya olduğumuzu gördüm

1-Üye kendisini "TANIŞALIM" başlığı altında tanıtmalı(internet ortamında şahıslar kendileri hakkında ne kadar gerçek bilgi veriyor...)

2-Üyelik tarihi 45 günden eski olmalı(güven ya da güvensizlik hakkında 45 gün siz forum yöneticilerine göre nasıl belirleyici bir unsur oluyor...)

3-En az 50 mesajı olmalı(50 adet iyi veya kötü dilekte bulunmuş bir forum üyesi hakkında nasıl bir yargılamağa başvuruluyor...)
    Yanlış anlaşılma olsun istemem ama çok gereksiz prosedürler bunlar...
  • 45 gün değil en az 6 ay üyelik gerekiyor.
    gereksiz prosedürleri kaldıralım tamam.
    size göre nasıl bi prosedür uygulanmalı peki?
    uzun süredir foruma girmeyen paylaşımda bulunmayan biri olarak insanlar size güvenip neden sizden alışveriş yapsın buarada?
    AA s510 extra
    BİLUMUM AMELİYAT 8o

ALLAH'IN SOPASI YOKTUR

TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ