Arkadaşlar Mail Aktifleştirme Sorunu Giderilmiş Olup Sorunları Lütfen Konuda Belirtiniz Üyelik Sorunları Bilgilendirme
Arkadaşlar Mail Sahte Olan Yada Kapanmış Olan Hesaplar Kullanım Dışı Yapılacaktır Lütfen Mail Adresleriniz Güncelleyin!!!!!!

Duyuru AirGunPazar Kullanımı

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Araştır. Aramaya inan.

Sır değil 50 mesaj kuralı.

Benim de kayıt tarihim 2008 benim de muhakkak mesajlarım gitmiştir. Yıllar boyu 50 mesaj daha yazmadıysanız o da sizin probleminiz.
    Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Kardeşim ilan açmak için ne yapılır? "Airgun Pazar Kullanımı" şartlarına bakılır değil mi? Ben dün yarım saat bu kuralları okudum ve atladığım madde var mı diye kontrol ettim. Siz başka bir başlık altına ek madde koymuşsunuz. İlan açmak için istenilen kuralları yerine getirip ayrıca başka istenilen bir şey olabilir mi diye forumda arama yapmak mantıklıysa ok sen haklısın. 50 mesaj ne ya? 50 mesajı ben burada doldururum. Neyse sen yine de pazar kullanım şartlarını yenile bir zahmet ben okurum, araştırırım.

Kolaylıklar.
    • Diana 460 Magnum 4.5
    • HK33 Airsoft AEG
    • HKG3 A3 Airsoft AEG
    • Baretta M91 GBB

Türk; Öğün! Çalış! Güven!
  • O kadar duyuruyu laf olsun diye koymadık oraya. 50 mesajı da 2 günde laf olsun diye dolduranları banlıyoruz genelde bu arada. Onun da cevabını siz sormadan verelim.

Bi zahmet? Üslubunuza dikkat edin. Kişisel bir dert değil herkese uygulanan bir kural bu. İşinize gelmiyorsa burayı tercih etmezsiniz.
    Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• hosumuza gitsin yada gitmesin bu 50 mesaj kuralı eski üyeler için adaletsiz ve haksız bir tutum 2012 ve daha öncesinden başka bir isimle forma uyeyim 1 hafta önce verdiğim bir ilan 2 kez silindi karapence arkadaşım ne kadar da durumu nazikçe izah etsede bu durum beni çok rahatsız etti ve ayrıca forum kimsenin tekelinde değil tartışmalarla bir yere gelinecek bir nokta yok sonuçta ortada bir kural var Saygılar..
  • yeditepeli yazdı:

hosumuza gitsin yada gitmesin bu 50 mesaj kuralı eski üyeler için adaletsiz ve haksız bir tutum 2012 ve daha öncesinden başka bir isimle forma uyeyim 1 hafta önce verdiğim bir ilan 2 kez silindi karapence arkadaşım ne kadar da durumu nazikçe izah etsede bu durum beni çok rahatsız etti ve ayrıca forum kimsenin tekelinde değil tartışmalarla bir yere gelinecek bir nokta yok sonuçta ortada bir kural var Saygılar..
    merakımı mazur görün niçin farklı isimler farklı üyelik açıyorsunuz, kişi kimse odur kendini saklama yada farklı biri gibi gösterme isteği neden olur anlayamıyorum. İyi birşeyse bizde yapalım
    Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal
  • O sizin kişisel tercihinize kalmış iyi veye kötüyü ayıracak kadarda olgunluğa ssahipsinizdir.. Başka bir kullanıcı adına gelince basit bir şekilde anlatayım mail adresim calindifigi için o kadar yoksa 2 farklı isim kullanmak gibi egolarim yok
  • yeditepeli yazdı:

O sizin kişisel tercihinize kalmış iyi veye kötüyü ayıracak kadarda olgunluğa ssahipsinizdir.. Başka bir kullanıcı adına gelince basit bir şekilde anlatayım mail adresim calindifigi için o kadar yoksa 2 farklı isim kullanmak gibi egolarim yok
    açıklama için teşekkür ederim, bazı satıcıların benzeri şekillerde forumları trollediğini biliyorum, yazım tarzınız zaten sizi ve kişiliğinizi belli ediyor. İyi paylaşımlar
    Orhan Tan TOKDEMİR

Kalanlar;
    Armsan Phenoma Carbo 12ga

Zoraki HP 01 Ultra 4.5mm
    Diana Mod 350 Magnum 5.5 :thumbup:
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5
    Hatsan MOD 125 sniper Wood 5,5

Gidenler;
    Diana MOD 54 AİR KİNG
    Mod 125 Sniper 6,35
    BT 65 SB ELİTE 22 cal
  • Anlayamadım, bu 50 mesaj konusu eski üyeler içinde mi geçerli? Yani belli bir tarihten sonra tüm üyelere 50 mesaj sınırlaması mı getirildi?
    Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar
    Weihrauch HW75 0.177
    Colt M4A1 6mm Replica AirSoft
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder
  • 2008'de foruma üye olmuştum ve o günlerde mesaj trafiğim bir hayli fazlaydı. O zamanlar böyle mesaj çetelesi tutmuyorduk. Ara verdiğim dönemlerde mesajlarım sıfırlanmış hatta 2014 sonrasında tekrar sıfırlanmış. 3 gün önce yarım saat uğraşıp açtığım ilan habersiz silinince ister istemez tepki verdim. İkincisi de silinince noluyor dedim. İlan açmak için foruma üye olan biri olmadığımız ortadayken, "belirtilen kurallara" uygun ilan veriyorken bir tıkla düzeni sağlamak olmaz. Bizim size saygımız varsa sizin de bize olmalı.
    • Diana 460 Magnum 4.5
    • HK33 Airsoft AEG
    • HKG3 A3 Airsoft AEG
    • Baretta M91 GBB

Türk; Öğün! Çalış! Güven!