Yeni üyelikler

• Gepard yazdı:

Forumda satış yapabilmeniz için süreye ek olarak farklı zamanlarda atılmış 50 mesaj kuralımız mevcut.

Daha 2 mesaj üstte yazıyor.

islam yazdı:

İki senedir üyeyim ürün satmak için 3 defa ilan açtım üçüde yayınlanmadı neden?
      Sayın İslam bana iki adet merhaba yazan attınız bu emeğinizin nedenini son derece gereksiz buldum. Amacınız sadece satış yapmak Bunun için size hizmet verebilecek çok daha fazla kullanıcıya sahip ürün alım ve satım siteleri mevcuttur Eğer ki bu hobiyle ve bu forumda olan ilişkinizin doğru ve uygun olmasını sizde önemsiyor sanız kullanıcılara gereksiz mesajlar atarak rahatsızlık vermek yerine forumlardaki onlarca ilginizi çeken konuları okuyarak Forum'a katkısı olabilecek yorumlarınızı mesaj olarak yazmanız daha doğru olacaktır şahsıma gönderdiğiniz adet Merhaba yazan mesaja cevap olarak size merhaba İslam Bey yazdım Siz de bana cevap olarak Kusura bakmayın mesaj sınırını doldurmak için size mesaj yazdım dediniz ben bu tip 1 düşünceyi Forum için yararlı bulmuyorum forumda Mesaj yazacak olan kişilerin sorun için kendileri için bilgiyi öğrenme bilgiyi paylaşma ve elindeki Ekipmanları geliştirmek yenilemek ve gerekli durumlarda nakde çevirmek için Forumun menfaati yönünde Öncelikle forumdaki arkadaşlarımız satın alsın düşüncesiyle ilanları oluşturulmasından yanayım. Saygılarımla.
      agt Havalı Hobiler agt
    • Bence bu 50 mesaj kuralı esnetilmeli. Daha önce Mustafa Serdar ve Mustafa Ekiz beylere de bu konuda gerekli mailleri atmıştım ama geri dönüş yapan olmadı. Bende yaklaşık olarak 8-9 yıldır üyeyim ve bu gidişle yaklaşık olarak 81,5 yıl sonra al/sat bölümünü kullanabileceğim (8 yılda 13 mesaj attıysam 50 mesaj için kaç yıl geçmesi lazım :) )
      8 yılda çok az mesaj göndermekte belki doğru olmayabilir ama yazmamak ne kadar doğru değil ise boş boş veya mesaj sayısını doldurmuş olmak için yazmakta o kadar doğru değil diye düşünüyorum. İzlemeyi okumayı daha çok seven arkadaşlarımız olabilir.
      Tabi ki bu arada forumun belirli bir kuralları var onu delmekte doğru değil, dediğim gibi yazmamak kadar saçma sapan yorumlar, başlıklar, konular açmak sadece satış için yorum sayısını arttırmak bir o kadar doğru değil.
      Bu arada ilan açmak için özel mesaj atarak mesaj sayınızı dolduramazsınız bildiğim kadarı ile.

Mesaj düzenlendi 2 defa, son düzenleyen sedi ().