Bir derneğimiz var artık.

• Havalı Silah Türkiye Facebook Grubundan Kerem Yücel beyin paylaşımını gördüm, sizlerle de paylaşmak istedim. İnşallah Ankaraya da böyle bir dernek kurulur.

Havalı Atıcılar Derneği,
      İzmir Valiliği İl Dernekler müdürlüğü 10/07/2017 tarih ve 82974 sayı ile onaylanmış olup 12.07.2017 tarih 41330036-477.01.01-E-36868 tarafımıza tebliğ edilmesi kararı alınmıştır.15..08.2017 tarihinde resmii olarak tebliğ edilmiştir. Camiamıza hayırlı olsun.

Derneğin amacı adından da anlaşılacağı üzere, Türkiye genelinde Havalı Silah Hobisinin yaygınlaşmasını sağlamak, genç, yaşlı 7 den 70 e atıcılık sporuna meraklı herkesin bilinçli bir şekilde bu sporu tanımasını sağlamak, sportif amaçlı yer ve hizmet alınacak tesislerin kurulmasına vesile olmak, yerli üreticilerimiz ile hobidaşlar arasında köprü olabilmek ve devletimizle hobidaşlar arasında resmi bağ olmak. Hobiye Gönül vermiş tüm atıcıları derneğe bekliyoruz.

HAVALI ATICILAR DERNEĞİ ÜYELİK ŞARTLARI

1- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
      2- Bir adet fotoğraf
      3- Derneğe üye olmak için yazılı dilekçe
      4- 100 TL Giriş 120 TL yıllık aidat toplam 220 TL

Müraacaat ; Rafet TANIŞ , Caner AYRIM, Mehmet Ziya HUZ, Kerem YÜCEL, Harun ÖNCÜ, Levent BÜLBÜL, Nazif Enes ÖZAY
      Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
      Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32
      Crosman C11 - .177

İnstagram ====> ApAdamm
      Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
      Ne Mutlu, Türküm Diyene..!
    • fiyat çok die düşünüyordum ama düşününce çok değil yorumlara baktım bende yazılanlara göre etkinlikler kompresor yarışma vbvb şeyler için olabilir zaten av dernekleride alıyor umarım camiamıza hayırlı olur bize desteklemek düşüyor tabi onlarda bizi desteklerse
    • Banada ücreti yüksek geldi açıkçası. Ama vardır sebepleri, her ilde olması dileği ile.
      Zoraki Hp 01-02 Ultra - .177, Bushnell 3-9x40EG, FULL SET
      Mod 125 vortex - .22, Protector+Optima 3-9x32
      Crosman C11 - .177

İnstagram ====> ApAdamm
      Twitter ======> ApAdamm

Mesele Vatansa, Gerisi Teferruattır..!
      Ne Mutlu, Türküm Diyene..!