Yasal Uyarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.

Dahili içerikle ilgili sorumluluğun sınırlandırılması

Web sitemizin içeriği titizlikle ve bilgimiz dahilinde derlenmiştir. Ancak sayfalardan herhangi birinin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.

Bölüm 7, paragraf uyarınca. TMG'nin (Telemediengesetz – Alman yasalarına göre Tele Medya Yasası) 1. maddesi uyarınca, hizmet sağlayıcılar olarak biz, bu sayfalardaki kendi içeriğimizden genel yasalara uygun olarak sorumluyuz. Ancak TMG'nin 8'den 10'a kadar olan bölümleri uyarınca, hizmet sağlayıcılar olarak bizim web sitemizde sağlanan veya saklanan harici bilgileri denetleme yükümlülüğümüz yoktur. Belirli bir yasa ihlalinin farkına vardığımızda, söz konusu içeriği derhal kaldıracağız. Bu konuyla ilgili her türlü sorumluluk, yalnızca ihlalin tarafımıza bildirildiği andan itibaren üstlenilebilir.

Harici bağlantılara ilişkin sorumluluğun sınırlandırılması

Web sitemiz üçüncü tarafların web sitelerine bağlantılar (“harici bağlantılar”) içerir. Bu web sitelerinin içeriği bizim kontrolümüz altında olmadığından, bu tür harici içeriklere ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz. Her durumda, bağlantılı web sitelerinin bilgi sağlayıcısı, sağlanan bilgilerin içeriğinden ve doğruluğundan sorumludur. Bağlantıların yerleştirildiği tarihte tarafımızca herhangi bir yasa ihlali tespit edilememiştir. Bir yasanın ihlal edildiğini öğrenir öğrenmez söz konusu bağlantıyı derhal kaldıracağız.

Telif hakkı

Bu web sitesinde yayınlanan içerik ve çalışmalar, bu sitenin barındırıldığı ülkenin telif hakkı yasalarına tabidir. Telif hakkı kanununun kapsamı dışındaki herhangi bir çoğaltma, işleme, dağıtım veya herhangi bir kullanım şekli, söz konusu yazarın veya yazarların önceden yazılı iznini gerektirir.

Veri koruması

Web sitemize yapılan bir ziyaret, erişimle ilgili bilgilerin (tarih, saat, erişilen sayfa) sunucumuzda depolanmasıyla sonuçlanabilir. Bu, kişisel verilerin (örneğin isim, adres veya e-posta adresi) herhangi bir analizini temsil etmez. Kişisel verilerin toplanması durumunda, bu yalnızca mümkün olduğu ölçüde web sitesinin kullanıcısının önceden onayı alınarak gerçekleşir. Kullanıcının açık izni olmadan verilerin üçüncü şahıslara iletilmesi gerçekleştirilmeyecektir.

İnternet üzerinden (ör. e-posta yoluyla) veri aktarımının güvenlik açıkları oluşturabileceğini açıkça belirtmek isteriz. Bu nedenle verilerin üçüncü şahısların erişimine karşı tamamen korunması mümkün değildir. Bu tür güvenlik açıklarından kaynaklanan zararlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul edemeyiz.

Yayınlanan tüm iletişim bilgilerinin üçüncü taraflarca reklam amacıyla kullanılması açıkça hariç tutulmuştur. Reklam bilgilerinin istenmeyen şekilde gönderilmesi durumunda yasal adımlar atma hakkımızı saklı tutuyoruz; örneğin spam posta yoluyla.

Kaynak: Mustervorlage.net