Sabahleyin Kapımı Bir Esmer Çaldı.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sonunda Bizde PCP olayına el attık. Sabahleyin kargo FX T12 mi getirdi.
    Diana 460 silahımı satmak veya Bir PCP ile takas yapmak istediğimi Mustafa Bey'e bildirdiğimde. Silahını alıyım sanada Fx T12 vereyim dedi ve anlaştık. En büyük sıkıntım Pompa veya scuba idi. Scuba imkanım olmadığı için birde FX pompa tedarik ettik. Mustafa Serdar Abime buradan çook teşekkür ederim.
    Artık yola diana 460 yerine bununla devam edeceğiz.
    [URL=http://img185.imageshack.us/i/dsc00299z.jpg/][Resim Engellendi: http://img185.imageshack.us/img185/750/dsc00299z.jpg]

Kargoyu açtım, dizdim. Annenin çocuğuna baktığı gibi paketleri açmadan uzun uzun baktım. Sonra dedim ben ne yapıyorum, hemen açtım

[URL=http://img15.imageshack.us/i/dsc00300f.jpg/][Resim Engellendi: http://img15.imageshack.us/img15/5080/dsc00300f.jpg]

Pompayı çalıştırdım ama zaten silah dolu imiş. Bir şarjör doldurup 2-3 atış yaptım, tınnn diye bir ses hepsi bu. AM 77 ilk geldiğinde çocuk oyuncağı gibi görünce hesaba almamıştım. Ama gruplarını sessizliğini görünce Çok hoşuma gitmişti. FX'in kutusunu da ilk açtığımda ne yalan söyleyim böyle bir düşünceye kapıldım. Ama silahı biliyorum. Çok da mutluyum. Darısı olmayanların başına.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Yaa olay budur.Hayırlı olsun.Güle güle kullanın.Sormak istediğiniz bi şey varsa çekinmeyin.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Selamlar. öncelikle hayırlı olsun. güle güle kazsız belasız kullanın. Aslında merak ettiğim bir konu var. acaba dürbünlü bir şekilde kutuya nasıl sığyır? deneyip fotoğraflama şansınız var mı?

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Hayırlı uğurlu olsun kazasız, belasız, zevkli atışlar.

Hatsan Mod99 22.cal :love:

BSA 8x32x44(pcp sini bekliyor :)

cukurovateam.png

• Hayırlı olsun güzel seçim yapmışsınız. :)

Gamo Hunter 440 4,5 mm
    Gamo cfx 4,5 mm Tasco 3- 9 *40
    Benjamin Discovery 5,5 mm Nikula 6-24*50

• hayırlı olsun güle güle kullanın

Stoeger X20 177 cal
    Weihrauch HW-40 PCA 177 cal
    Crosman 2100 177 cal

• Hepinize Teşekkür ederim. Dürbünüm 9 X 32 ve kutuya böyle sığıyor. Fotoğraf çekerim.

anadoluteam.png

• Hayırlı olsun, kazasız belasız, iyi günlerde,güle güle kullan

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• hadı hayırlı olsun yenı tüfegin demek benımkının kardesı olan diana 460 magnumu sattın hee :)

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• hayırlı olsun, güle güle kullan. senden çok güzel grupmanlar bekliyorum hocam g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bu silah özellikle grupman silahı. Diana ile yaptığımın daha iyileri çıkacaktır.
    Diana hala bende ama yakın bir zamanda YATAGUN yolcusu.

anadoluteam.png

• Yeni silahınız hayırlı olsun. Kazasız belasız atışlar dilerim.

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Güle güle kullanın, darısı biz olmayanların başına. :)

• hayırlısı olsun. darısı başımıza

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• ne kadar güzel:) bende 1 yil icinde almayi ümid ediyorum ;(

Torun Magnum K101 (SaTILIK)

!.. vVaR İs DaNgeriOus Game ..!
    ...Ne TIKIRTI var ne SIKIRTI...

• Evimin yanında bir evin duvarı var. 40 metre gibi. Az önce dürbünü monteleyip burada sıfırlama yaptım. Silah resmen nokta atıyor. Dürbün cliklerini ayarlayıp 3 atış yapıyorum, resmen birbiri üzerine biniyor mermiler. Duvar delinecek zannettim.
    Mustafa bey, daha önceleri bana pcp kullan bir daha yaylı almazsın eline demişti. Diğer taraftan forumda yanlış hatırlamıyorsam, Life Time olacaktı " Pcp aldıktan sonra yıllardır hamallık yaptığımı anladım" demişti. Yaw Diana 54 için bu söylenirmi demiştim. Şu sıfırlama atışlarımdan bile bu sözün doğruluğunu anladım.
    Bu arada benimde çekindiğim konu pompa konusu idi. Yaklaşık 20 atıştan sonra 210 bar olan silahı pompa ile doldurmaya başladım. ilk 5 pompada 180-190 bara ulaştım 200 bara çıkmak için 20 pompa daha yaptımki. Uzun zamandır egzersiz yapmayan beni hiç zorlamadı. Bu arada boy 184 kilo 95 civarı.
    Darısı olmayanların başına dileklerine tüm kalbimle katılıyorum. Aslında bu silahı alabileceğim aklımdan geçmezdi. Ama Sana silahı göndereyim, gönderebildiğin parayı gönder, kalanını istediğin zaman 2-3-4 ayda öde veya karta 6 hatta 12 taksit yapalım denince Bende bu silaha sahip oldum. Pcp konusunda acele edin, kendinizi biraz zorlayın. size yardımcı olacak kişiler mevcut...
    Teşekkürler Mustafa Serdar Abim
    Teşekkürler Yatagun
    Teşekkürler Airgunturk

anadoluteam.png