Sabahleyin Kapımı Bir Esmer Çaldı.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • silahınız hayırlı olsun isabetli atışların tadını cıkarın

airarms s410 FP raptor mp8 reticle 6-24x50
    green laser 300 lumen flashlight

B RH +

• hayırlı uğurlu olsun Haydar kardeşim,bir sen kalmıştın eskilerden pcp tüfek almıyan şimdi oldu :)

• Arkadaşım hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Saygılar :him:s :him:s

• Güle güle kullanın

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• haydar kardeş nasıl olduda canım dianaya kıydın :him:s diana 460 magnum deyince sen aklımıza geliyordun artık senin yerini ben alıcam galiba ;lol;
    şaka bir yana yeni tüfegin fx t 12 hayırlı olsun çok isabetli bi karar verdin ;d; güle güle isabetli kazasız atışlar dilerim darısı benim gibi pcp si olmayanlara ;#^+.

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• haydar kardeş nasıl olduda canım dianaya kıydın :him:s diana 460 magnum deyince sen aklımıza geliyordun artık senin yerini ben alıcam galiba ;lol;
    şaka bir yana yeni tüfegin fx t 12 hayırlı olsun çok isabetli bi karar verdin ;d; güle güle isabetli kazasız atışlar dilerim darısı benim gibi pcp si olmayanlara ;#^+.

Valla maddi durumum elverse danayı da bırakmazdım ama artık devir pcp devri.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• haydar kardeşimin adına bende çok sevindim. isabetli ve düzgün bir karar almışsın .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• hayırlı olsun, gerçekten çok güzel bir seçim.

bursateam.png

• Hayırlı olsun Haydar Kardeşim. Çok isabetli bir seçim olmuş. Kullandıkça bunu daha iyi anlayacaksın.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• hayırlı olsun. hafifliğiyle de çok büyük avantaj sağlayan bir silah. ;d;

6-24*50 tasko

• Hepinize teşekkür ederim.Kullandıkça beğenim artıyor.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• ilk fırsatta bende alırmıyım ki :wacko:

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• bende pcp almak istiyorum ama kararsızım 500 tl param var ne alsam alsam da buradan temiz olurmu endişeliyim

• Kazasız Belasız Hayırlı ve İsabetli Atışlar Dilerim.Hayırlı Olsun.

Weihrauch HW 100T 5.5 mm + Tasko 6-24x50
    Muhammed YILMAZ

• merhaba bişey sorcam bendede gamo cfx var 2 aylık üzeründe gamo 3x9x40 dürbün 5.5 cal. ve daha bir aylık gamo socom tactical 4.5 üzeründe 3x9x50 gamo dürbünü var anladığım kadarıyla mustafa bey takas yoluyla tüfek satışı yapıyor nasıl ulaşabilirim mustafa beye yardımcı olursanız sevinirim