Çakı ve Bıçaklarım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 6136 numerolu kanun gereği sustalı çakı bilimum kesici delici alet yasaktır.Demek istemiş Kamuran abi.

Hım... Tabii taşırsan herhalde... Ben detaylı tarif ettim nerede olduğunu, ona da yasak varsa bilmiyorum.

Sevgiler, 8|

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bence Cumartesi günü stand açın abi mekanın girişinde, Bende Jandarmayı Çağırayım ;kihhik, Seri katill bunlar psikobat derim valla :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Bence Cumartesi günü stand açın abi mekanın girişinde, Bende Jandarmayı Çağırayım ;kihhik, Seri katill bunlar psikobat derim valla :)

Sağol Erdinç, Allah razı olsun :)

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• uzun süredir foruma uğrayamıyordum göz gezdiriken koleksiyonlarınıza gözüm takıldı vala:D.çok güzel bıçaklar.Bu arada genel bir soru soracağım belki cevaplandı ama yanımızada ne tür ve ne boyutta bıçak taşımak serbesttir bilginiz var mı acaba.teşekkürler...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara

• uzun süredir foruma uğrayamıyordum göz gezdiriken koleksiyonlarınıza gözüm takıldı vala:D.çok güzel bıçaklar.Bu arada genel bir soru soracağım belki cevaplandı ama yanımızada ne tür ve ne boyutta bıçak taşımak serbesttir bilginiz var mı acaba.teşekkürler...

Hz. Google'a "6136 sayılı kanun" yazarsan ıcığını cıcığını öğrenebilirsin...

Sevgileri

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• Hz. Google'a "6136 sayılı kanun" yazarsan ıcığını cıcığını öğrenebilirsin...

Sevgileri

cem abi anladıysam arab olayım :P :D neyse sakin kafa ile okuyayım bir şunu .teşekkürler...

--- Gamo Hunter 440(GRTIII altın tetik) 4.5mm ---

ankara