T12 Şarjör

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Aramızda FX T12 silahını şarjörsüz dolum yapan varsa; en pratik nasıl yaptıklarını, ne gibi yardımcı ekipman kullandıklarını yazabilirler mi acaba? Teşekkürler...

• Genelde cımbızla yapın derler, ben 1-2 kere denedim olmasına oluyor ama malum şarjörün yerini tutamaz. Bu arada hayırdır sizin şarjörün başına birşey mi geldi?

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• henüz gelmedi ama ya gelirse diye. malum stokta yok yenisi. bir de benimkine ilk pellet zor giriyor. hassas bir yapısı var gibi, kırılır kaybolur filan.

şimdiden alternatifleri değerlendiriyorum

• Bu arada single shot pellet tray ile ilgili sizin de link vermiş olduğunuz firmaya yazdım fiyat sordum. Şarjörler 2-3 haftaya geliyormuş (Mustafa Bey açıkladı) gelince almalı ne olur ne olmaz. Bende de tek şarjör var ben de aynı korkuyu yaşıyorum.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.