KEDİ İSTEYEN VARMI :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abi sen öncelikle nazlıyı kısırlaştıracan, bebelere de çok isteyen ve iyi bakacağını bildiğin biri çıkmazsa babalığını yapacan, sonra da vakitleri gelince onları da kısırlaştıracan başına başka sürpriz almadan.

torun sevgisi gibi yok benden söylemesi ...

hanım malımız olan evde 2 anne ve 5 yavru bakıyor şu an, yavrular palazlanana kadar

evi bu nedenle kiraya veremiyoruz, bu arada biz kirada oturuyoruz

velhasıl bu işler bayağı bir fedakarlık işi, zaten bizden iyi biliyorsundur

yavruları benden bir mıncıkla

• Kadir abi yavruları 2 aylık olana kadar verme. Anladığım kadarıyla ancak 4 haftalıklar.

6 haftalık olduklarında bir eczaneden kontil alıp ufak bir enjektör yardımıyla her birine 0.5ml kadar içir. Anneden alabilecekleri dahili parazitlere karşı çok önemli bu.
    Fakat parazit ilaçları aslında zehirdir ve yavrular sağlıklı, dinç ve yeterli kiloda değilse kontil içirmeden önce biraz daha gelişmelerini bekle. Aksi halde faydadan çok zararı olur.

Ve evet, anneyi kısırlaştır. 100-150lira gibi bir fiyata kısırlaştırma operasyonunu gerçekleştirirler. İyi bir veteriner olmasına dikkat et, dişilerde erkkelerde olduğundan biraz daha zor oluyor operasyon. Operasyon öncesi 24 saat yemek ve su vermemen gerekir. Operasyon sonrası anesteziden baygın halde olacaktır, kendine gelmesi 8-10 saat, toparlanması ise ertesi güne kadar sürebilir. Sonrasında belinde bandajla gezer durur, sana sadece bandajı açmadığından emin olmak kalır.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• bebeler 10 günlük anca ;grin; yanı başımda doğurdu nazlı, nazlı acayip tutkun bebelerine,devamlı emziriyor,5dk uzaklaşıyor nazlı koş bebelerini çalıyorlar diye sesleniyorum,inanırmısınız koşarak gelip yuvanın içine giriyor yok böyle bir şey ;şrofls;.
    nazlının yavruları çabuk gelişiyor sürekli emzirdiği için,süt yapacak yemekler veriyorum,bu son kısırlaştırtacağım nazlıyı,arkadaşım var 130tl ye yapmışdı evdeki pupsi adlı dişi kedimi,kardeşi paul u 30tl ye yapmıştı,erkek kedilerinki kolay oluyor,dişi kedininki zor,hayvan kendini 2 3 günde ancak toparlıyor,onuda dışarı salmıyoruz,

çatıda 5 yavrulu anne var ;şrofls;. ,diğer çatılardaki yavru sayılarını bilemiyeceğim ;şrofls;. hepsi de aynı aileden,

kedileri vermem kolay kolay,espiri yapıyorum,ancak benim gibi hayvanlara düşkün birini bulursam veririm,o kadar içli oldumki,kedileri isimleri ile çağırıyorum,

• bebeler 10 günlük anca

fotoğrafların büyük halleri açılmadı, küçük hallerine bakarak bayağı bir atmışım anlaşılan.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• Allah analı babalı büyütsün mü denir,hayırlı olsunmu denir bilmem ama çok güzel bir tablo görüyorum ben ;tacli# Gerçentende çok hayvansever birisin kadir abi,bu sağduyunu takdir etmek lazım x;.z Bende hayvan beslemek istiyorum .Küçüklüğümden beri hayal kurmuşumdur bir Alman Çoban Köpeği beslemeyi. En yakın zamanda gerçekleştiririm hayalimi umarım u½%;

• ilk resimdeki yavru 10 gün dür veterinerde gözetimde,sürekli gözleri çapaklanıyor kapanıyordu,sonra daha kötü olmaya başladı,şayet düzelmez ise uyutturacağım ;( veteriner arkadaş dan haber bekliyorum,inşallah gözleri ilk günkü gibi ışıl ışıl olur ;tacli#

diğer 2 sinin sağlığı iyi,şuan nazlı ve 2 yavrusu marketin arkasında kalıyorlar :) günde 3 4 sefer anaların peşine takılıp dımbıl dımbıl dükkanın içine dalıyorlar ;şrofls;. çok severim yavru kedileri ;tacli# acayip oynuyorlar :) oynarken bazen havaya sıçrıyorlar göğüs tokuşturuyorlar neler yapıyorlar neler ;şrofls;.

şuan marketin arkasında 8 tane yavru kedi var ;tacli# nazlı nın bebeleri 1 hafta sonra dünya ya geldi diğerelerine göre,artık kuru mama ve sosis yemiyorlar :) her gün çöpden balık köfte tavuk et bulup veriyorum kedilere,köpeklere de gün doğuyor tabbi :) kemikler onların hakkı :)

hayvan beslemek çok ayrı bir duygu,herkes hayvan besler, ama asıl önemli olan evimizin dışında ötesinde yaşayan canlılara da aynı şevkati göstermek gerek,yeni balık avın dan geldim,bu gün kismetimde hep küçük balık varmış,hepsinide anın da iade ettim suya,küçük dediysek bana göre küçük 15 cm var sanırım :) ( kefal balığı )

tam ben toplanırken taaa serik ilçe sinden balıkçılar geldi ( 30 km ) orda da deniz var dere var,herneyse serik lileri iyi tanıdığım dan,adamlar usta kargı kullanırlar,10cm kefali bile sepete atarlar, biz de olur böyle şeyler,türlü türlü insan var dünya da abim,
    bayağı yazmışım yine 8o

• sen en iyisi mi uyutma seçeneğini unut. sonra gözüne uyku girmez, pişman olursun...

allah her canlının rıskını verir sen merak etme...

benim 2 kör kedim var, biri 5 yaşında yılanı kelebeği kaçırmaz, göreni ile hiç farkı yok

öbürü 2 aylık gözlerinde perde var biraz büyüsün ameliyat olacak

şu anda ailenin maskotu kerata, öbürü ablalık yapıyor

durum bu, benden söylemesi bir daha düşün geç olmadan vazgeç

• yok abi şuan için düşünmüyoruz,veteriner arkadaş iyi dir mesleğinde,artık umut yok der gözleri kaybettik derse,o vakit birşeyler düşüneceğiz,abi bir sürü kedi var hangi birine bakayım,evime alıp koyamam orda 2 tane var,gözleri şayet hepden giderse,o şekilde sokakda yaşayamaz ezilir araba altında,gidip bakmadım henüz,belkide düzelme olmuştur,

• BEN BUNLARI YERIM

Torun Magnum K101 (SaTILIK)

!.. vVaR İs DaNgeriOus Game ..!
    ...Ne TIKIRTI var ne SIKIRTI...

• nazlı yine doğuruyor 1ci geldi siyah beyaz ;şrofls;. 2ci ve 3 cü yü bekliyoruz belkide bu sefer dört tane gelir ;şrofls;. resimler doğum dan sonra ;şrofls;.

• Senin bu nazlı, hani nasıl desem bilmiyorum ama epey rospik ;şrofls;.;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• evet abi biraz öyle ;lol; geç kaldım aslında kısırlaştıracaktım,yavrularu zayıf diye erteledim,o ara ne zaman verdin #hims yine hamile kalmış ;şrofls;. bu arada 2 ci yavruda çıkış yaptı ;şrofls;. diğerlerini bekliyoruz ;şrofls;.

• kadir abi hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün.allah acılarını göstermesin.abim resimleri bekliyoruz.5 gündür bekliyoruz 2 çıktı daha 3. çıkmadımı

saygılar
    veysi

cukurovateam.png

• evet resimler unutduk ya ;kihhik, soldan sağa doğru sırayla dünya ya geldiler ;tacli# sarılı olanı dişi diğerleri erkek ;tacli#

[Resim Engellendi: http://img837.imageshack.us/img837/170/011020100471024x768.jpg]

Uploaded with ImageShack.us