İstanbul Civarında Atış Talimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba,

İstanbul civarında yivli/yivsiz tüfeğiniz ile nerelerde atış talimi yapıyorsunuz?

Selamlar

• istanbulda benim bildiğim kadarıyla 4 adet poligon var. istinye yi biliyorum ben sadece. ama bazı poligonlarda lisans olmadan atış yapma şansınız olmayabilir. bide tüfek denemek veya şuursuzca atış yapma şansıda vermeyebilirler. ayrıca poligonlarda tek kurşun atış yapmakda yasaktır.

amacınıza uygun olarak yer mekan seçme daha sağlıklı olacaktır. yoksa meskun mahal dışında istediğiniz her yerde atış yapılabilir.

S410

• Merhaba

Kartal yakacık ayazma da poligon var. modern tip değil. sıkı kuralları yok tu daha çok sket trap atışına elverişli. plak atılıyor. havalı atış için geniş yer yok.

Zoraki hp ultra 4.5

Altay silver: y. otomatik

Karatay: pompalı

• "En rahat yer çatalca tarafları yerleşim yerine uzak biyer seçersen sorun yok... ben antrenman yapmak çatalca taraflarını seçiyorum.Evrakların tamsa no problem.. "

Çatalca'da ne tarafa gidiyorsunuz?

Selam