Çakı konusunda yardım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Babama gündelik hayatta kullanması için kaliteli keskenliği çabuk gitmeyecek bir bıçak arıyorum. Fakat uçuk fiyatlarda olmayacak şekilde tavsiyelerini bekliyorum. ;rofl.;

Ayrıca elinde satmayı düşündüğü çakısı olanlar varsa alabilirim.

Saygılar...

Hatsan Mod95 SaS 4,5 + Optima 3-12x44 AOE

HÜSEYİN ALKAN agt

• Spyderco byrd serisi fiyat performans olarak iyidir ama siz yinede bütçe belirtin.

• Spyderco byrd serisi fiyat performans olarak iyidir ama siz yinede bütçe belirtin.

bütçe olarak maximum 75 100 lira düşünüyorum.

Şimdi bıçakmı arıyosun, çakımı :him:s
    Eğer bıçak istiyosan; Kamuran Abinin sattığı bi mogan bıçak var. Gerçekten çok güzel ve kullanışlı bi bıçak.
    Çakı istiyosan, ben wenger'i tavsiye ederim.

çakı arıyorum. cepte taşınabilecek birşey olmalı.

saygılar...

HÜSEYİN ALKAN agt

• Spyderco delica vg-10 çelik kullanılmış fiyat performans olarak iyi bir model gündelik kullanım için iyi bir seçim

Gerber applegate Fairbairn Mini covert 154CM çelik kullanılmış elmas sertliğindeki bir çelik körelmesi ve bilenmesi zor bir çelik

Crkt m16 m21 8Cr14 çin çeliği kullanılmış orta derecede iyi bir çelik.

Seçimim sadece çakı olsaydı böyle bi seçim yapardım.

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler özellikle spyderco çok hoşuma gitti fakat fiyatı benim için biraz fazla. ortalama maximum 100 liralık birşey arıyorum.

Saygılar....

HÜSEYİN ALKAN agt

• fransız opinel çakılarını da bi düşün uygun fiyatlı basit tasarımlı paslanan bi bıçaktır ama yinede bi efsanedir kendileri tek geçerim

• Tavsiyeleriniz için teşekkürler özellikle spyderco çok hoşuma gitti fakat fiyatı benim için biraz fazla. ortalama maximum 100 liralık birşey arıyorum.

Saygılar....

Spyderconun byrd serisini söylemiştim ucuz olabilir ama kalite olarak aşağı kalır yönü yok

• Evet Spyderconun byrd serilerini inceledim fiyat olarak bana uygunlar birazda araştırma yapıp en iyi kararı vermeye çalışıyorum.Tekrar teşekkürler.

Saygılar...

HÜSEYİN ALKAN agt

• fransız opinel çakılarını da bi düşün uygun fiyatlı basit tasarımlı paslanan bi bıçaktır ama yinede bi efsanedir kendileri tek geçerim

Bende 8 No. Inox var, 9 yıl oldu alalı henüz pasın p sinin kuyruğunun ucu yok vallahi...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• Bende 8 No. Inox var, 9 yıl oldu alalı henüz pasın p sinin kuyruğunun ucu yok vallahi...

Sevgiler,

Burdaki av bayisinde görmüştüm sanırım. Yarın inceleyeceğim inşallah gördüklerim bahsettiğiniz opinellerdendir.

Saygılar...

HÜSEYİN ALKAN agt

• Burdaki av bayisinde görmüştüm sanırım. Yarın inceleyeceğim inşallah gördüklerim bahsettiğiniz opinellerdendir.

Saygılar...

Üzerinde kırmızı ile INOX yazar...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• merhaba sana güzel bir çakı üreticisi önereyim ama amerikada ve 25 yıl garanti veriyor ürünleri begendigin modeli ebaydan alabilirsin bende birtane sipariş verdim Leatherman Charge TTi modeli sana biraz pahalı gelebilir ama yaptıgı işler yanında fiyatı sönük kalıyor bana gelişi kargo dahil exta paket (42 tane tornavida ucu) ile 210 tl.
    http://www.leatherman.com/products/family.asp?f=6&c=1

yada az fonksiyonlu ve gene kaliteli bir marka sog
    http://sogknives.com/store/tools.html

• Bende 8 No. Inox var, 9 yıl oldu alalı henüz pasın p sinin kuyruğunun ucu yok vallahi...

Sevgiler,

abim ben paslanmayan modellerinden de satıyorum ama bu çakıların aslı paslananlarıdır sendeki dışbükey bilenmiş olanlardan mı üzerinde enine biley izi olanlar paslanan modellerdir jilet keskinliğinde olur onlar

• abim ben paslanmayan modellerinden de satıyorum ama bu çakıların aslı paslananlarıdır sendeki dışbükey bilenmiş olanlardan mı üzerinde enine biley izi olanlar paslanan modellerdir jilet keskinliğinde olur onlar

Onur vallahi iç bükey mi, dış bükey mi, enine bükey mi bilmem ama bu da jilet... Geçen sene bi piknikte 3-5 tane salatalık soydum, sol başparmağımı lime lime etmişti gavur...

Sevgiler,

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• bilemedim abim bende paslanmaz olanı sadece gergedan boynuzu saplı olanı var diğerleri paslanan modeller sık sık yağlı bezle silerim onları hatta

• bilemedim abim bende paslanmaz olanı sadece gergedan boynuzu saplı olanı var diğerleri paslanan modeller sık sık yağlı bezle silerim onları hatta

Benim galerimde resmi olacaktı Onur, bir baksana...

Sevgiler,

[gallery]2140[/gallery]

C NS 4,5 w O RD

ankarateam.png

• http://www.opinel.com/#/tradition

Opinel iki çeşit çakı üretiyor Carbon ve Inoxydable(Inox),,bende Carbon olan var herkesçe malum olduğu üzere kararıyor ve paslanıyor(hatta ilk elma soymada kararıyor). Inox olanı paslanmaz yani adı üstünde Inoxydable. Zaten 15-20-30 TL sırf klasik olduğu için alınabilir. Av bayileri bunu balıkçı çakısı diye biliyorlar.

Cem Abi, seninki inox--paslanmaz..

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Malum sitedekiler orjinal fransız ürünleri mi acaba bilgisi olan var mı?. Ben burdaki bayiye baktım çin malı çıktı. ;hirr;

Saygılar...

HÜSEYİN ALKAN agt

• kardeşim yerli malı bora var kalitesi oldukça iyidir ben bıçaklarını kullanıyorum çeşit az ama fiyat performans ilişkisi iyi birde alırken pazarlık sitesinede bakabilirsin

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık