diana 460 rws arpacık değişimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yanlışlıkla diana 460 ın kurma kolunu elimden kaçırdım, arpacık kırıldı. Sipariş verdim, fakat eskisini bir türlü sökemiyorum. Nasıl değiştireceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim..

• arpacığı alyan anahtar ile sök çıkar, muhtemelen onun altında bir adet daha setuskur alyan vida var namluya tutunmasını sağlıyan vida onu sök, kolaylıkla eline gelir de,,

kurma kolunu nasıl kaçırdın elinden onu tam anlıyamadım,dianalar da bu yönde alınmış bir yöntem uygulama mevcut tüfeğinizde, mod460 ın kurma kolu kapalı konumdan kurmaya başladığınız ilk andan itibaren çok mu sert kuruluyor :him:s

• Kadir yay yeni ise ilk 100 atış biraz zorlayabilir. Sonrasında alışırsın. Benim anladığım kurma kolunu çekip tam kilitlemeden bırakmış. Kilitlenmiş olsa, pellet yükleme yerinin yan tarafındaki tırnağı ittirmeden kol hareket etmez. Dianayı bende sökmedim. Ama Arpacığın biraz gerisinde bir alyen var, onu söküp devamına bakmak lazım. İlk başlayacağın yer burası.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• resim ekliyeyim daha görsel olsun anlatım,arpacığın arkasındaki alyanı gevşetin geriye doğru çekin,arpacığın altında şekil a da göründüğü gibi setuskur vida var onu gevşetin asılın çıkar,

[Resim Engellendi: http://img251.imageshack.us/img251/8533/dsci19841024x768.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

• Teşekkür ederim bilgiler için. Herhalde olmayacak birşey yaptım. Dediğiniz gibi tam kurmadan elimden kaçırdım-çok uçtan tutmuşum galiba- ve ayrıca gerçekten yay çok sert...Zamanla yumuşama olur diye bekliyorum.. Saygılar...

• arkadaşım mod 460 ını yenimi aldın yay daha çok sert dediğine göre heralde yeni bende düşünüyorum ama bir kaç günden beri inceliyorum forum olsun av siteleri olsun bilgiler farklılık gösteriyor özellikle gücü namlu çıkış hızı her yerde aynı değil kullanan biri olarak biraz bilgilendirirsen sevinirim bende gamo cfx 5.5 vardı sattım zahmet olmazsa tüfeğin artıları eksileri konusunda sen yada kullanan arkadaşlar bilgilendirirlerse memnun olurum teşekkürler.....

HACİZ KOYDUN KALBİME İCRA MEMURUMUSUN BE ZALİİİMMMMM......

DİANA MOD 460 MAGNUM 5.5 CAL
    GAMO MATRİX 3-9X40 AO

• Eğer yaylı düşünüyorsan tereddüt etmeden alabileceğin bir silah.
    Bu silahla 100-120 metrelere kadar etkili atışlar yapabilirsin. Daha ilerisi senin yeteneğine bağlı. Gamo cfx in, kalite isabet ve güç olarak ikiye katlandığını düşün.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• empaty kardeşime;
    Evet, alalı daha 2 hafta oldu. Dürbün sıfılamak için hafta sonu arazideydik teğmen bir arkadaşla...Şu an rahatlıkla dürbünle gözün algılayabileceği mesafede sineği bile vurabilirim. Silah elime ilk geçtiğinde hayretler içinde kaldım. Ben de senin gibi almadan önce forumlardan epey bilgi topladım.Bizzat silahı görme fırsatım olmadı ama nerdeyse tüm fotoları detaylı inceledim. İnan beklediğimden daha kaliteli ve şık geldi bana...Günlerce evde iş dönüşü yere koyup seyrettim..Gücüne gelince; hiç tereddüt etmeden güvenebileceğin bir tüfek, isabeti ayalarını bilen biri ile yaparsan mükemmel. Üzerinde 4*32 diana ve sportmatch dampa var. Benim arpacığa gelince, tamamen tecrübesizlikten yayı elimden kaçırdım, sert bir şekilde çarpınca küçük bir parça kırıldı. Gözüm hep oraya takılmasın diye yenisini sipariş verdim. Nasıl değişeceği konusunda yine forumdaki arkadaşlar yardımcı oldu.Şu an söktüm ve kargoyu bekliyorum..Tabanca düşünürsen de Zoraki HP 01 ' i tavsiye ederim. Tek kelimeyle mükemmel..Saygılar...

• bilgilendirmen için teşşekkür ediyorum kullanan kişilerin fikirleri daha doyurucu oluyor tüfeğin le kazasız belasız atışlar diliyorum tekrardan hayırlı olsun.....

HACİZ KOYDUN KALBİME İCRA MEMURUMUSUN BE ZALİİİMMMMM......

DİANA MOD 460 MAGNUM 5.5 CAL
    GAMO MATRİX 3-9X40 AO