tabii ki atışalım, atışımızı yatıştıralım buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Oğlumla beraber 06:30 da 2. çamlıktaydık. Biraz trap antrenmanı yaptık. Sonra 1. çamlığa merhaba deyip işe gittik.

Bu arada bizi karanlık işlere bulaştıran birisi, kafasi vardı. Kendisinden haber alınamıyor. Ya Cem'in eline geçti ya da ...... ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bu arada bizi karanlık işlere bulaştıran birisi, kafasi vardı. Kendisinden haber alınamıyor. Ya Cem'in eline geçti ya da ......

yıkılmadım ayaktayım....geç yatıyorum daha doğrusu sabaha kadar kitap okuyorum bu aralar yanındada sürekli kola ;) içince geç kalkıyorum.....
    gerçi ben ateşli silahlara karşıyım ama neyse :P

S410

• biz akşam 6'ya kadar bekledik Cem ;şrofls;. gelen-giden olmadı :rolleyes:

bu arada bana 46 yaşımda hapis tavlayı öğrettiğin için teşekkürler. Ha bu arada bugün atış değil ama tavla müsabakası yaptık, günün şampiyonu Cem oldu ;d;

Erdem kibarlık ediyor, o tabii beni de herkes gibi tavlayı normal insanlar gibi oynayan biri olarak düşündü, kafada iki delik olduğunu hesaba katmadı tabii :) Birde soyadımı kaale almadı ki, en büyük hata oradaydı :) Fakat 3 ay sonrasının "Hapis" şampiyonunu ben şimdiden tebrik ederim... Muazzam çözdü işi...

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."