at44 lw namlu ceket giyerse...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bence cok güzel olmuş. acaba üzerindeki dürbün nemarka ve nereden aldıgınızı söylermısınız cok begendım hatta satabılırsınızde ^^

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Kerem güzel olmuş.Sesi iyi kesiyor mu? Namlu tutucuyu söksen isabet artar mı acaba?

FİLİNTALAR GRUBU

• bence cok güzel olmuş. acaba üzerindeki dürbün nemarka ve nereden aldıgınızı söylermısınız cok begendım hatta satabılırsınızde ^^

teşekkurler, dürbünün markası leapers bir arkadasım vasıtası ile amerikadan getirtmiştim memnunum satmayı düşünmüyorum :)

FİLİNTALAR GRUBU

• Kerem güzel olmuş.Sesi iyi kesiyor mu? Namlu tutucuyu söksen isabet artar mı acaba?

taylan abi henüz açık havada deneyemedim ama kesecek başka şansı yok ^^ , namlu tutucunun sorun cıkaracağını düşünmüyorum çünkü deliğini genişlettim + olmasında fayda olacağını düşünüyorum çünkü en uctan 90mm kadar bir kısım tek parça alüminyum (+susturucu) namlu üzerindeki dişe geçiyor dolayısıyla azda olsa bir ağırlık olduğundan namluyu aşşağıya eğebilir.

yakın zamanda deneyeceğim inş.bende merak ediyorum

FİLİNTALAR GRUBU

• çok güzel olmuş kerem.aynısından bende istıyorum

:) önce deneyeyim sonuç iyi olursa isteyenlere yardımcı olacağım.

FİLİNTALAR GRUBU

• gayet şık olmuş, seside kesiyorsa diğer at44 sahibi kişilere de örnek olur.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• büyük ihtimal bu hafta sonu denerim

FİLİNTALAR GRUBU

• denemeleri yapmış bulunuyorum hatta 1 ağustostaki benchrest yarışmasınada bu şekilde katıldım sonuç olarak sesi kesti ama azda olsa atışlara etkisi olduğunu fark ettim boyu biraz daha uzatıp iç sistemde birkaç değişiklik yapmayı düşünüyorum

FİLİNTALAR GRUBU

• görünüşü mükemmel olmuş

• bu çalışmada kullanılan borunun çapını bilen var mı

diana mod 48/52- 177