REVOLVER DAN WESSON 6 INC NİKEL HAVALI TABANCA 4,5 MM gerçek tabanca gibi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Nette dolaşırken bu havalı tabancayı gördüm. Revolver tipi tabancalara sempatisi olan birisi olarak görüntüsü hoşuma gitti. Videolarını izlerken şaşkınlığım biraz daha arttı. Gerçek tabanca gibi mermileri var ve pelletler o mermilerin ortasında bulunan deliklere yerleştiriyor. Aramızda bu silahı bilen yada kullanan varsa düşüncelerini almak isterim.
    [Resim Engellendi: http://i36.tinypic.com/2anvr4.jpg][Resim Engellendi: http://i38.tinypic.com/339ilxj.jpg][Resim Engellendi: http://i38.tinypic.com/14mq987.jpg]

MODEL:REVOLVER DAN WESSON
    CAL.:4,5 MM
    NAMLU ÇIKIŞ HIZI:125M/SN
    KAPASİTE:6 ADET
    MATERYAL:NİKEL KAPLAMA/METAL GÖVDE
    KULLANIM ŞEKLİ:CO2 TÜP

Air Arms S510 xtra Fac
    BUSHNELL ELITE 6500 4.5-30x 50
    Dan Wesson revolver 6'' 4,5 mm BB (Bozuk)

• Bu silahı biraz kurcalamıştım. Yalnız gördüğüm kadarıyla pellet değil bb atıyodu. Mermi doldurma işi sıkıntı; önce bb' yi kovana koy, sonra kovanı topa... Fiyatıda epeyce olunca bıraktım gitti. Ankara' da bazı av bayiilerinde var bundan, hatta bir kaç çeşiti daha var, gidip incelenebilir.

• Dan Wesson un 6 ve 8" lik modelleri mevcut yivsiz namlulu ne ve sadece çelik bilye atabilmekte bu modelin 6mm versiyonu olmakla birlikte ülkemizde bulunmuyo ithalatçı firma mercan yokuşunda efe ticaret ama bildiğim kadarı ile şuan ellerinde yok tekrar girişinin yapılıp yapılmayacağıda belli değil eğer incelemek istersen bizim dükkana bir ara uğra istersen.

• ankarada olduğunu atlamışım kusura bakma ya :whistling:

• Ankarada avmarkette görmüştüm 2 farklı boyda olanı mevcut. Ayrıca başka modellerde var. Görüntü itibariyle çok gerçekçi lakin performansını bilmiyorum o yüzden fiyatını mukayese etmem yanlış olur. Ama ilk bakışta fiyatı biraz pahalı. Saygılar

• Bu alet bilye atıyor ve 125 m/s gibi bir co2 tabanca için iyi sayılabilecek çıkış hızına sahip. Yalnız namlusunun yivli olmaması ve BB atması beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Fiyatı ise tabikiki bir gamo r77 kadar az değil ama onun kadar da kalitesiz değil sanırım.

Air Arms S510 xtra Fac

• Yabancı bir sitede 8 inç olanın özelliklerine baktım bakmaz olaydım.
    Bu silahın siparişini vermeden biri beni durdursun yoksa mesajı gören herkes mesul olur ;#taban^l

ASG Revolver, GNB.MB-L, CO2, Dan Wesson 8"

Weight: 1040 grams
    Length: 338 mm
    Pipelength: 193,5 mm
    Velocity: 165(540) m/s (fps)
    Capacity: 6 rounds
    Energy: 2,7 Joule

Bu arada Türkiye de bir internet sitesinde 6 inç nikel olanı var.

Air Arms S510 xtra Fac

• Air Arms S510 xtra Fac

• 6mm lik versiyonu aiırsıoft fakat bılyada atabılır bırde cz 75 modellerı var aırsoftu blowback yaparken bb atanı blowback yapmıyor asg ler gerçeğinden ayrılımayacak kadar başarılı havalı tabancalar yapıyor cz75 modeli ile 30-35 metreye kadar şişe kırıyor fakat güçlü olduğu için değil bilya attığı için :) birde horoz yayını biraz sertleştirdim :) çok bir işe yaramıyor fakat can sıkantısını bir nebzede olsa gideriyor.

• 6mm lik versiyonu aiırsıoft fakat bılyada atabılır bırde cz 75 modellerı var aırsoftu blowback yaparken bb atanı blowback yapmıyor asg ler gerçeğinden ayrılımayacak kadar başarılı havalı tabancalar yapıyor cz75 modeli ile 30-35 metreye kadar şişe kırıyor fakat güçlü olduğu için değil bilya attığı için :) birde horoz yayını biraz sertleştirdim :) çok bir işe yaramıyor fakat can sıkantısını bir nebzede olsa gideriyor.

Kafam karıştı şimdi benim;
    *Airsoft tam olarak neyi ifade ediyor. Plastik mermi atan silah mı demek. Eğer böyleyse ürün açıklamalarında böyle birşeyden bahsedilmiyor sanırım.
    *Blowback yapması ne demek. Atış esnasında üst mekanizmanın geriye hareket edip boş kovanı atması mı?
    *CZ 75 modeli dan wesson a mı ait.
    sonuçta bu silahı tavsiye ediyor musunuz? Teşekürler...

Air Arms S510 xtra Fac

• Blowback atış esnansında sürgürün geri gelip horouz kurması demek cz75 ve dan wesson ASG ye ait, airsoft 6mm plastık bılya atar fakat 6mm bılay temın edıp onuda kullanbılırısnız fakat çok değişen bişi olmaz sonuçta tabancaların gücü çok kısıtlı.

• cz 75 modelini taşıma açısından kolaylık sağladığı için tavsiye ederim,ve bozulma yada hava kaçırma gibi bir derdi yok tüpü takıp 1 hafta çıkarmasanız bile tüp olduğu gibi dururyor bunu yapacak pek tabanca yok piyasada,tabancaların %99 unun sorunu hava kaçırıyor ve oıyuncağa benziyor fakat cz olsun dan wesson olsun baya gerçeğe bezetmişler.

• Sn.pehlivan

CZ 75'i nereden temin edebiliriz?

İnternet adresi ya da satıcı adresi mevcut mu?

Sakıncası yoksa fiyat hakkında da bilgi verebilir misiniz?

• fiatı 320 lira ile 410 lira arasında kaptırabildiğine değişiyor . :) Bana göre 120 m/s arası hızlardaki bir havalı tabancaya 150 lira bile çok ama başka çare olmayınca alınıyor . :) :) havalı tabancalar içinde en gerçekğe benzeyen tabancanın cz olduğunu söyleyebilirim hatta boş kovan tahliye penceresinde 9x19mm bile yazıyor :) birde şunu belirteyim dan wesson unda vereceği hız 120m/s 160ms veremez siz öyle yazdığına bakmayın valftan çıkan hava kovanlara iletlıp oradan bilya hareket ettiği için verim azalıyor . :)

• Ben Dan Wesson revolveri sadece ve sadece görünüm ve fonksiyonel özellikleri gerçeğe yakın olduğu için almak istiyorum. Zaten atış anlamında bir co2 tabancadan çok şey beklemek hata olur sanırım.

Air Arms S510 xtra Fac

• Peki kardeş Türkiyede alabileceğim bir kaç internet adresi verebilirmisin? En ucuz nereden alabilirim. Teşekkürler.

Air Arms S510 xtra Fac

• nette ankarada bir bayide görmüştüm araştırırsanız bulabilirsiniz,birde istanbulda mercan yokuşunda yakından gördüm güzel silah ama bb attığını öğrenince bakmamıştım,zaten hw 45 gibi bir silah varken gereksiz bana göre ;şrofls;.

Hatsan torpedo 155 sas+optima9x44 .22cal

• nette ankarada bir bayide görmüştüm araştırırsanız bulabilirsiniz,birde istanbulda mercan yokuşunda yakından gördüm güzel silah ama bb attığını öğrenince bakmamıştım,zaten hw 45 gibi bir silah varken gereksiz bana göre ;şrofls;.

HW 75 e diyeceğim bir şey yok ama görünüm olarak gerçek silaha hiç benzemiyor. Dan Wesson revolver ise tamamen gerçek silah görünümünde ve benim ilgimi çeken esas özelliğide estetiği. Hiç atış yapmayacak bile olsam güzelliği için alırım. (Bakınız: üstteki fotolar) :rolleyes:

Air Arms S510 xtra Fac