fx t12 satış ilanını kaybettim; hükümsüzdür.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ;şrofls;. Bundan 2-3 hafta önce dürbünle birlikte FX T12 satış ilanı görmüştüm, tatilden dönünce ilgileneyim demiştim ama kaç gündür arıyorum ne satışdakiler ne de satılmışlar içinde ilanı göremedim. Kimin sattığını da hatırlamadığımdan bir türlü bulamadım. Bu arkadaş kimdi yada t12 satacak başka varmı?
    Musatafa bey geçen yıl bayramdan sonra bazı kampanyalar yapmış, bu sene de yaparmı acaba?
    İkinci el T12 bulamazsam Gamo Dynamax almayı düşünüyorum. Sanırım bu ürün henüz yeni olduğundan sadece olumlu eleştiriler var olumsuz bir eleştri görmedim. Düşünceleriniz nelerdir.
    Bu vesile ile agt ailesinin ramazan bayramını da kutlarım.

Gamo PT-90
    Gamo CFX 4.5 (satılık)
    Gamo 4x32 WR Silver (satılık)
    Gamo DynaMax 5.5
    egeteam.png

• valla ben de bulamadım ilanı. sanırım silinmiş.

önce dürbünü satılmıştı, sonra da kendi gittiydi t12'nin...

hani şu erkut kadir'in silahı

• İkinci el T12 bulamazsam Gamo Dynamax almayı düşünüyorum.

Bence FX T12'yi beklemeye değer

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Bence FX T12'yi beklemeye değer

Taner abiye aynen katılıyorum. gamo dynamax ı deneme şansım oldu, kesinlikle almayın derim oyuncak gibi ne manometre var ne estetik ne güç ne isabet. şahsi fikrimdir tam anlamıyla felaket. Ben Fx T12 yi hiç deneyemedim ama üstadların yazdıklarını okursan mutlaka anlarsın.(mükemmel)- ( benim at44wx10 um var sayın nofer den adanalı bir arkadaşa ondanda bana geçme süper ötesi çok güzel iyileştirmeler modifikasyonlar yapmışlar güç - isabet - estetik bana başka tüfeği aratmıyor. yanlış anlama diğer at44 ler için bişey diyemeyeceğim :) saygılarımla.

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• Aman bir yanlış anlaşılmaya mağal vermeyelim, gamo yu kötülemek değil niyetim. (cfx royal ımı hiçbir yaylıya değişmem:) )

Ben Senin Her Zaman Aradığın Ama Asla Bulamayacağın Kimseyim...!

HATSAN AT44 WX 10 LW - Nikko Stirling 6-24x50 game king (paralaks-mildot) ;tufey#
    DAISY POWERLINE 617x Laser pointer (BBs-PELLET)
    GAMO CFX ROYAL 4.5 - 3-9X40 GAMO Sporter
    OPTİMA 5.5 BARSKA 3-9X32
    CROSMAN NIGHTSTLAKER 4.5 - 3-9x40 Nikula AEO-
    DAISY (PUMP) 4.5 (BBs-PELLET) Daisy Red dot
    BLOW CRAZY FULL OTOMATİK (MP5-AKREP Kurusıkı) s;,s

• gamo yu kötülemek değil niyetim.

Elbette herhangi bir markayı kötülemek istediğinizi düşünmem bile. Forumdan da amaç bu değil mi? değişik kişilerin değişik silahlar hakkında ki düşüncelerini almak ve ona göre karar vermek...

Hatta en güzeli buluşmalara katılıp kendim kullanarak karar vermek en doğrusu sanırım.

Gamo PT-90
    Gamo CFX 4.5 (satılık)
    Gamo 4x32 WR Silver (satılık)
    Gamo DynaMax 5.5
    egeteam.png

• Ben yaklaşık 1,5 yıldır T12 kullanıyorum ve çok memnunum.Özellikle Lothar Walter namlu çok isabetli.Tüfek çok hafif ve bir dolumda 2 şarjör rahatlıkla atıyor.Bu güne kadar da hiçbir arıza yaşamadım, dolayısıyla tüfeğin herhangi bir yerini sükmek gerekmedi.Diana Mod 48 sahibi olan arkadaşım da tüfeğini satınca FX T12 de karar kıldı.Mustafa bey ile yaptığımız görüşmeden Kasım başında geleceğini öğrenmiştik.Normal T12 geleceği gibi T12 Whisper da gelecekmiş.Bu yeni model sentetik '' T '' kundak ve namlu üstünde ceket ile kendinden moderatörü var.Ayrıca namlu ucuna 1/2'' özel bir adaptör ile bildiğimiz moderatör de takılabiliyor, yani tam bir sessizlik. ;d;