KAYSERİ TEAM' e BİR ADIM DAHA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba Arkadaşlar...

Kayseri 'de Olması gereken bir grup için yardımlarınıza ihtiyacım var...
    Kayserili havalı silah tutkunları silahlı veya silahsız herkesi bu gruba davet ediyoruz...
    Yakında da pir buluşma ile grubumuzun açılışını yapmayı planlıyoruz...
    Katılmak isteyen Hobidaşlar lütfen özel mesaj veya mehmet-tepe@hotmai l.com dan ulaşabilirler....

İLGİLERİNİZİ BEKLİYORUZ.....

TEŞEKKÜR EDERİM... İYİ GÜNLER.... agt

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• Bu Kayseri'ye has bi grup olacak anlaşılan çünkü Kayseri'de bu işler zor oluyor.
    Başlangış için Silahsız ve Grupmansız bir grup bile olabilir , netice bir araya gelmek ve bu meşgul'ü Kayseriye yaymak olmalı amacımız..
    Bu meşgül'e heves etmiş bir sürü arkadaşlarım var fakat bir çoğu ilgisizlikten veya Kayseri'deki av-silah satıcılarının ilgisiz ve bilgisizliğinden şikayetçi (mesela adamın biri(satıcı) yaylı silahı boşken tetik düşürmem için elime vermişti dandik bir marka silahı, 3 ihtimal vardı ; ya bu ne böyle dandik bişey bu deyip bu işten vaz geçecektim,ya o dandik markayı alıp elimde kesinlikle patlayacagına eminim ki patlayınca bu işten vazgeçecektim ,ya da çok azımızın yaptığı gibi Yatagun ve AirGunTürk ile tanışacaktım..) çok şükür ki bu forum dayım!!!

Bir grup olmak Kayseri'ye faydalı olacaktır havalı silah ve atıcılık adına ki özellikle ben tek tek arkadaşlarımla Kayserî'deki av bayilerini bilgisizlikleri hakkında uyardım ve uyaracağım...
    Ayrıca Kayseri'den gelecek yeni üyeleri takip edip bu hobiye ısınma ve başlangıç için tavsiyelerde bulunacağım tabi tüm forum 'daş ların yardımıyla...

Diğer Team 'lerden , Admin 'ler den bu konuya katılmaları ve tavsiye vermelerini rica ediyorum,Kayseri'de heveslide çok , alıp hayal kırıklğına uğrayanda çok,bilgiye erişemeyende çok ,aradıkları bilgilere armut düş ağzıma düş zihniyetiyle bakım araştırmayıp ilgisizlikten yakınıp bırakanda çok,yanlış yönlendirilende çok ,silah alıp atış yapacak arkadaş ve yer bulamayıp vazgeçen de çok vs.. ama hepsinin ortak noktası hepside bu yazdığım vs..sebeplerle bu harika yaşam tarzını terk etmişler...

Kayseri'yi kazanmak Türkiye'yi kazanmak diyorum herkesden yardım ve tavsiye istiyorum,Kayseri'yi bu yaşam tarzı ve hobi dalında bari olsun ot gibi memleket söyleminden ve kaderinden kurtaralım..diğer formlarda Kayseri'li hobi'daşları toparlamak için yardım diliyorum...

İlgili herkese şimdiden Allah Razı Olsun,Teşekkür ederiz...

• Ben 3 yıldır burada böyle bir oluşum olur mu acaba deyip duruyordum.

Hadi Kayseri Team için 1. sıra üyeye beni yazın o zaman :)
    buluşmayı da merakla bekliyorum ve Allah'tan bir mani olmazsa oradayım...

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• arkadaşlar ben de yeni başladım bu hobiye fakat yeterli bilgim yok forum sitelerinden elde ettiklerim

inşallah bu teami kurup bulaşmalar sayesinde daha faydalı bilgiler elde edeceğimi düşünüyorum

;tese;kkur HATSAN MOD 99 ;tese;kkur

kayseriteam.png

• Yeni Katılan arkadaşlar hoş geldiniz.. Yakında bir buluşma tertip edip daha iyi kaynaşacağız.. :wel:co:m

kayseriteam.png

• Yeni Katılan arkadaşlar hoş geldiniz.. Yakında bir buluşma tertip edip daha iyi kaynaşacağız.. :wel:co:m

hayırlı olsun team iniz inşallah güzel vakitler geçirirsiniz.

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• hayırlı olsun team iniz inşallah güzel vakitler geçirirsiniz.

sevgiler

teşekkürler... katılım oldukça sevincimiz kat kat artıyor... ;şrofls;.

kayseriteam.png

• özel msj ile Ahmet arkadaşımızda bize destek verdi ,yakında bu konuya dahil olacak,bir kişi daha geliyor yani !!!

hadi bakalım biraz yavaş ama fena değil, 1 , 2 haftadan veya 1 aydan bir buluşma tertiplenebilir herkese mutlaka uyacak bir gün ve saatte...

Katılım için herkese teşekkürler,yalnız bu Team'in her üyesi bu Team'in aynı zamanda bir nefer'i ,yani diğer formdaki arkadaşlar veya çevremizdeki arkadaşlardanda
    bu Team'e ilgili bulmamız gerekli,bunun için çabalamalıyız...

• Hayırlı olsun. Buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Ahmet ÖZEL(Türkçe Öğretmeni) ve Önder DURMUŞ (Coğrafya Öğretmeni)

• Buluşma işi Kayseri'de 1 aya kalırsa soğuğu yeriz haberiniz ola :)

• duruma göre herkesin müsait olduğu bir güne ayarlarız...ERKEK ADAM üşümez... :D

kayseriteam.png

• Bir Gesi'li olarak hepinize başarılar dilerim. Hep destek tam destek.

Air Arms S410 Extra B.A 1000 FPS + BSA 8-32x44
    ankarateam.png

• Valla siz genç arkadaşlarımız üşümeyebilir ama ben 30 yaşını devirmiş, hatta 32'sine basacak orta yaş namzeti bir abiniz olarak üşürüm :)

• Valla siz genç arkadaşlarımız üşümeyebilir ama ben 30 yaşını devirmiş, hatta 32'sine basacak orta yaş namzeti bir abiniz olarak üşürüm :)

Aman abicim sen bizim gibi 3 kişiyi cebinden çıkarırsın... inan senden daha yaşlı gösteriyorumdur...

kayseriteam.png

• bu hafta pazar günü yapalım bence,buluşma yeri ile ilgili herkes tavsiyelerini iletsin! , mehmet kardeşimle bu hafta keşif yapacaktık ama uzatmasak iyi olur, soğuklar geliyor..
    mimarsinan organizede (mim-sin yukarısı,çalıştığım işyeri yakını) uygun yer var ,fakat burada esinti ve rüzgar oldukça fazla, ama ben burada hafta içi bir keşif yapıp uygun yer varsa fotoğraf çekip yayınlayacağım,buraya otobüsle ulaşım var,ayrıca bendede araç var, zorluk yaşayacak arkadaşlara yardım edebilirim..

sanıyorum mehmet kardeşiminde bir tavsiyesi olacak...herkese Selam

• levent kardeşim doğru söylüyorsun. uzatmanın bir anlamı yok.. sen keşifini yap kafana yatarsa yaparız buluşmayı..

kayseriteam.png

• mehmet eline sağlık,imza işini halletmişsin,harika olmuş..
    diğer forumdan bi türlü kullanıcı alamadım nasıl olacak? bir türlü çözemedim,sen oradanda katılımcı bu forma çekersin inşallah..

• diğer forumlarada konu açtım ama oralardan pek ilgi yok.. imza işide mustafa abi sağolsun rica ettim halletti..

kayseriteam.png

• mustafa abi bir numara zaten..bu formu diğerlerine tercih ederim...satınalma rehberi-emeğe saygı konu başlığında mustafa abinin bir yazısı var oku mutlaka bende bir yazı döşedim oraya duramadım..

• mimarsinan organize atış için fena değil ,fakat tam bir yer saptayamadım,o gün gelince 1saat te yerleşiriz bir yere, bende vasıta var,daha uygun bir yer varsa bilen arkadaşlar söylesin,mimarsinan organize bölge yönetimden izin alacaktım vazgeçtim çünkü hemen hop kalkarlar,toplanıp atış yapacaz deyince yazılı dilekçe isterler vs.vs. bir sürü zorluk çıkarırlar,gerçek silah zannederler,burada boş arazi çok...

fakat yinede tek fikirli olmayalım mutlaka diğer arkadaşlardan da tavsiye alalım,hep beraber oylayalım ihtimalleri...