KAYSERİ TEAM' e BİR ADIM DAHA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eyvallah kardeşim... Benim şikayetim ilgisizliğe...

MEHMET TEPE 12.10.1986 KAYSERİ
    MOD 85 SAS + 3-9X32 OPTIMA
    kayseriteam.png

• Beyler Poligonda ki Silahlar Murat beyin şahsına ait silahlar, o orada olduğunda kullanmanıza müsade edecektir, ama o yokken o silahları kullanmak mümkün olmayabilir. Sonuçta orada bir görevli var, Murat beyin izni olmadan kullandırmaz.

Poligon küçük zaten, sırayla birbirimizin silahları ile de atar hem böylece farklı silahları tecrübe etmiş oluruz.

Poligonda bulunduğumuz sürece çayı kahveyi oradan için masrafların çıkartılmasına katkıda bulunacağız ona göre ;)

Çünkü orada ki çalışan görevli maaş almıyormuş, orada çay satarak bilardo ve langırt ücretleri ile harçlığını çıkartıyormuş. Dışarıda fiyatlar nasıl bilmem ama bilardonun saati 3 TL gidi gördüğümü hatırlıyorum. Bunu bildiğimizi o bilmesin ama biz bilelim ona göre davranalım. Sonuçta burada bir hizmet veriliyor ve gökte arayıp ta yerde bulamadığımız türden bir hizmet. Talep olursa ve yeterli çoğunluk sağlanırsa ileride belki daha büyük bir yere de çıkılabilir, bunu için bu oluşumun fire vermeden büyümesi lazım. Ayrıca orada orijinal müsabaka hedeflerine atıyorsunuz. Biz hadi desek onu bile bulamayız, 10 metre atışı için, küçücük bir kare karton.

Kimsenin gelmesi de önemli değil arkadaşlar, gidin ikiniz atın, çekin fotoları da alın size işte 1. Kayseri buluşması.

Arkası gelir, bu milletin atıcılık ruhunda var :)

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Ne oldu buluşma ?
    Yapıldı mı?

• abi ben arkadaşlarla balığa gittim gelemedim diğer arkadaşlar inşallah buluşmuslardır

ben bir sey soracam arkadaslar bu havalı tüfek lisansını nasıl nerden çıkarabiliriz bilgisi olan var mı ?

lisanslı olarak bu işi yürütelim bizden çıkaracak olanlar varsa bulusup konusalım

;tese;kkur HATSAN MOD 99 ;tese;kkur

kayseriteam.png

• Burasıda Klasik Kayserili mekanına döndü.
    Laf çok icraat yok.
    Konuşup durun bakalım, konuşa konuşa lisansta çıkar, usta atıcı da olunur ;hirr;

Size poligonda ki arkadaşın telefonunu da yazıyorum, oraya gitmeden önce arayın bu çocuğu, sizi bekleyecek.
    Poligon ücretsiz, çocuk çay satıyor, bardağı 50 kuruş. Ben bugün gittim 2 saat atış yaptım. güzel güzel çayımı da içtim.
    Arkadaşlar da var gelecekler dedim, seni gelmeden önce arasınlar o gün beklersin dedim.
    Çocuk normalde akşamları gelen olmadığı için kalmıyormuş, pazar günü çalışmıyor, pazar günler dışında her gün orada.
    Akşamları gitmeden önce arayın, çocuk sizi bekleyecek.
    Çocuk diyorum ama sizden büyüktür belki de 25 yaşında var.

İsmi Hakkı
    Telefonu: 0534 7825064

Benim bu poligona 3. gidişim.
    Sizde daha siftah yok, team kuralım demekle olmaz bu iş.
    Bir iş nasıl başlarsa ööyle gider, sizin iş gevşek ki ne gevşek başladı..

• EVET ABİ HAKLISIN LAF ÇOK İCRAAT YOK.. BULUŞAMADIK ÇÜNKÜ DERNEKTE GÖREVLİ BEYFENDİ ÖZEL İŞİ OLDUĞU İÇİN YOKTU.. MURAT ABİYİ ARADIM BUGÜN OLMAZ, YARIN OLMAZ BAŞKA GÜN OLUR... BİZDE İCRAAT YOK AMA BİZDEN BAŞKA ÇABALAYANDA YOK.. DERNEĞE KADAR GİTTİM BİDE NE GÖREYİM KAPALI.. LEVENT YOLDA GELMEK ÜZERE ABİ BİZDEMİ İCRAAT YOK YOKSA....

HAVLU ATMIYORUZ.. BU HAFTA SONU SINAVIM OLDUĞU İÇİN BULUŞMA DÜZENLEMEDİM... AV SEZONU AÇILDIĞI İÇİN HAFTA SONLARI DERNEK AÇIK OLMUYOR.. ARTIK HAFTA İÇİ BİR GÜN AYARLAMAYA ÇALIŞACAĞIM..

SAYGILARLA MEHMET TEPE, agt

Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.

Lütfen Forum kurallarını okuyun

kayseriteam.png

• Gençler, böyle giderse sizden bi cacık olmayacak... Önce rahatlıkla (rahatsız etmeyeceğiniz ve edilmeyeceğiniz) atış yapabileceğiniz bir yer seçin atış alanı olarak... Birde standart gün seçin (AnkaraTeam Cumartesileri buluşur) Ve gitmek isteyen gitsin... Böylece belki 25 kişi buluşursunuz belki tek başınıza atış yaparsınız ama mutlaka yaparsınız... Haa, bide poponuzu kaldırmanız gerek tabii...

AnkaraTeam'den sevgilerle,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• POLİGONA KADAR GİDİP KAPALI OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA DÖNMENİN NE DEMEK OLDUĞUNU BİR BEN BİLİYORUM...

kayseriteam.png

• Mehmet Murat beyi gitmeden arayın dedim size, cep telefonunu da verdim.
    Oraya gitmeden aramanız gerekirdi.
    Ben poligona 3 kere gittim, her gidişimden önce de Murat beyi aradım, sorunsuz atış yaptım.
    Dün gittiğimde de orada ki çocuğun telefonunu aldım ve size buradan yazdım.
    Gitmeden arayacaksınız çocuk ta sizi bekleyecek.
    Orada çalışan arkadaş oranın kazancını kendisine harçlık ediyor, bunu biz bilelim o bilmesin de dedim size.
    Ben dün gittim 21.30'a kadar 2 saat atış yaptım, çayımı getirdi sağ olsun, hiç rahatsızda etmedi beni.

Bundan daha fazla ne olabilir ki? Poligondan ücrette alınmıyor.
    Bu insanlara kızmaya gerek yok, hiç bir karşılık beklemeden hizmet veriyorlar.

Sizin yapacağınız, başlattığınız bu oluşumu yılmadan sürdürmek, bu işi başlatan kişilerden birisi olarak sen daha yolun başında yılgınlığa kapılırsan bu işin devamı gelmez.

Perşembe yada cuma akşamı poligonda buluşalım
    Perşembe yetişmezse cuma günü yapalım.
    Ben geleceğim, kimse gelmese de gider yine atışımı yaparım, ama bir kaç kişi olursa en azından bir buluşma yapılmış, başlangıç yapılmış olur.

• sinan abi cuma günü ben poligona gelirim sizde gelirseniz buluşalım abi olur mu ?

;tese;kkur HATSAN MOD 99 ;tese;kkur

kayseriteam.png

• Bu toplandığınız arkadaşlara 10 kişi kadar demiştiniz, onlara da haber edin,
    buluşalım cuma akşamı, yılgınlık yok ve olmazda.

Siz bir iki atış yapın her şeyi unutursunuz ;)

• TAMAm ABİ CUMA GÜNÜ BULUŞUYORUZ... ;tufey# AMA SAAT 22:00 DE HALI SAHA MAÇIM VAR ARTIK KUSURA BAKMAZSINIZ... ;şrofls;.

Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.

Lütfen Forum kurallarını okuyun

kayseriteam.png

• Tamam canım artık, sen biraz atar maçına gidersin.
    Burada gaye bir başlangıç yapmak.
    Şimdiden 3 kişi olduk, sizin o ekipten de gelen olursa sayı artar.

Cuma günü isteyen erkende gelebilir, saat 19:00 da buluşalım.
    Bu saatten sonra da gelen olursa sorun değil, orada biz atış yaparız zaten,gelenle kaynaşırız.
    Son dakika da önemli bir işi falan çıkana da elbet diyecek bir şeyimiz olmaz ve olamazda.

• Arkadaşlar poligonda ki çocuğu aradım, bugün düğünüm var akşam 19:00 da kapatacağım abi dedi.
    Bugünü tatil olanlar saat 19:00 a kadar poligona gelebilirler.
    Ben gitmeye çalışacağım.

İnşallah buraya bakmadan giden olmaz..

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Nick ().

• benim mesaim 18:30 da bitiyor geliyim desem 19:00 olur.. ben gelemiyorum... kusura bakmayın... görüşmek üzere

saygılarla

kayseriteam.png

• hadi bakalım bende bir kayserili olarak size katılmak isterim. mehmet arkadaşa böyle bir organizasyonu yaptığı için teşekkür ederim. g;$i

• Konu başlığı açılalı 1 seneden fazla olmuş, inşallah halen aktif buluşma oluyordur. Saygılar

• ve beklenen gün geldi... askerliğim bitti ve kaldığım yerden hobiye devam edeceğim... katılmak isteyenler buradan yazsın ve haberleşelim... adım adım kayseriteam a...

kayseriteam.png

• Gözünüz aydın, geçmiş olsun. Saygılar