Diana mod 460 da eksik parca mı var?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar selam. Mod460 daki sacma sıkışması sorununu çözdüm. Şimdi saçmanın neden sıkıştığını anlamaya calışıyorum. Deneyimli arkadaşlara sordum ve bana namlu başlangıcındaki contanın sorunlu olabileceğini söylediler. Sanırım sorun gerçekten bu çünkü benim namlu başlangıcında conta yok... Atıs yaparken bir sekilde gevseyip düşmüş olabilir mi? Ya da ben yanlış yere bakıyorum! Aşağıdaki iki resimde tüfeğin namlu başlangıcı ve pistonu fotoğrafları var. Fotoğraflarda eksik ring görebiliyor musunuz? Bir de diagramı ekledim. Diagramdaki 12 numaralı ringin yeri tam olarak neresi? pistonun içinde mi yoksa pistondan çıkan hava namluya geçerken hava kaçağını önleyen bir parça mı? Yardım için şimdiden teşekkürler.

[Resim Engellendi: http://img411.imageshack.us/img411/3810/img4505l.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img715.imageshack.us/img715/2387/img4513h.th.jpg]

[Resim Engellendi: http://img831.imageshack.us/img831/3268/partlist.th.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

• Kompresyon silindirinin önündeki oyuk alanda bir conta olması lazım.Fotoğrafta gözükmüyor.

• ok bu nedenle mermiyi namludan çıkaracak kadar basınç oluşmuyor demekki. Peki bu parçayı nerede bulabilirim ya da neye benzer. Ben romanyada yaşıyorum Türkiyeden sipariş etsem uzun sürer. Neye benzediğini görebileceğim bir link verebilir misiniz? Buralarda bulmaya çalışayım.

• Herhangi bir conta olmaz.Oradaki dist. veya bayilerden yedek parça olarak arayın veya sipariş ettirin parça no ya göre.

• yardımınız için teşekkürler. Peki bu parça yukarıda eklediğim parça planında 12 ve 13 numara mıdır? parca listesinde 12 için "ring", 13 için de "ring "F" controlled velocity" diyor. internette aradım ama birsey bulamadım. En azından neye benzediğini bilsem iyi olacaktı.

• [Resim Engellendi: http://img218.imageshack.us/img218/9408/orngow6.jpg]

oyuğun içindeki mavi renkli parça. 12 nolu

yanlış hatırlamıyorsam distribütör firma buydu

Av Doğa Ltd. Şti.
    Maliye Caddesi Abbasoğlu İşhanı No:11 Kat 1 Karaköy İstanbul
    Tel: 0212 251 57 63 / 0212 251 57 33
    Fax: 0212 251 57 25
    E-mail: info@avdoga.com

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• O ring satan bir yerlerde bulacağınızı sanıyorum. Tüfekle gitmeniz gerekir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaslar ilginiz icin cok tesekkur ederim. Ozellikle Legolas fotograf gonderdigin icin cok sagol. Neye ihtiyacim oldugunu daha iyi anladim sayende. Av Dogaya mail attim, bugun de arayacagim umarim kargo ile yollayabilirler. Ama birsey daha sorayim semada gosterilen 13 numarali parca ile ilgili fikri olan var mi? 12 numarali parcanin hemen arkasinda gibi gorunuyor. parca listesinde adi "ring F controlled velocity". Cevap yazan herkese tekrar tesekkur.

• Belki transfer portunu daraltarak gücü düşürüp "F" yani Almanya için Frei yani serbest hale geliyordur. Sizin tüfeğinizde bulunmayabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776