condor hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu tüfeği çok beğeniyorum ama kafamda sorular var
    1)ağırlığı ne kadar
    2)gerçekten 75 yarda 3 inch grupman yaparmı
    3)75 yarddaki hedefte hızı ne olur
    4) modfiyesiz güç ayarı sondayken kaç grain pelleti 1200 olarak atıyor
    5)tetiği gayet yumuşak diye bliyorum ama yine de sorayım dedim

• Condor kullanmadığım için sorularına cevap veremeyeceğim ama 75 yardada 3 inç grupman o kadar kötü bir beklenti ki, neredeyse sapanla taş atsan o grupmanı yaparsın :)

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Benim bildiğim bahsi geçen grupman boyutu 3 inch değil 1 inch.
    Evet bu tüfekle o mesafede bu grup mümkün.
    Tetiği oldukça iyi.
    Bahsedilen 1200 fps hız 14.3 grain ile verilmiş yanılmıyorsam.Ama önemli olan,bu silahta bu pelleti kullanmak doğru değil minimum bence 21 grain kullanmak gerekir.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• sorularımın cevabını bilen yok mu forumda kaç tane condor kullanıcısı var bilmyorum ama...
    umuyorum bu yazımdan sonra yardımcı olan çıkar
    tşkler

• Sanırım tüfeğin ağırlığı 3 kilo kadar bende var ama tartmadım at44ün yarısı gibi geliyor bana oldukca hafif,tetiği gayet yumuşak 1inc grupman garantisi verebilirim 75 yardada tabiki iyi bir atıcı ve iyi bir dürbünle,güç olarak tartışılmaz bir gücü var,kendi yaptığım testte 4cm çam kalası 25,4 grain jsb pelletle tam güçte kağıt gibi deldi geçti,modlandıktan sonra ne olur bilemem siahla beraber moderatör kullanacak arkadaşlara tavsiyem pahalı olsada orijinal moderatör alın namluya diş çektirip takılırsa başka moderatör isabeti oldukca etkiliyor