14-18 grain arası sert ve çapaksız pellet

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mod 125 ile atmak için jsb tarzı çapaksız pelletler arıyorum ama aynı zamanda da raptor gibi sert bir malzemeyle kaplı olsun yada en azından solid bir yapıya sahip olsun istiyorum
    bildiğiniz yumuşak olmayan delikanlı pelletler hangileri
    ben jsb 15.89 grain ile crosman premier ultramagnum 14.30 grain pelletleri düşünüyorum ama bunlar yeteri kadar sert midir sonuçta malzeme kurşun

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• crosman jsb ye göre daha serttir ama en serti gamo rockettir. Ucunda bilye var. Delicidir.

• öneri için teşekkürler daha önce tabanca da kullanmıştım isabeti biraz vasat gamo pelletler içinde gözüme en çapaksız olanı prohunter gibi görünmüştü
    o halde crosman alacaz gibi görünüyor

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Kesinlikle pro magnum. Raptor ile kuşe kağıt tuğla kalınlığında bir kataloğun kapak+61 sayfasını delebilen raptora karşı, pro magnum kapak+63 sayfa delebildi :) Üstelik raptora göre çok çok daha isabetli. Kesinlikle bi deneyin derim :) Fiyat performans olarak şu anda en çok beğendiğim pellet.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• teşekkür ederim walther cp 99 tabancada raptor rocket prohunter ve promagnum denemiştim mod 125 te ise jsb gamo match gamo expander ve bir kaç yerli pellet denedim
    raptor= fantezi ürünü diye düşündüğüm bir pellet . tam istediğim gibi sert ama çok çapaklı ve çok hafif dolayısıyla son derece isabetsiz
    rocket= yarı fantezi ürünü bir pellet delicilik olarak raptora yakın,isabet olarak raptordan iyi çapaklı ama raptordan daha az çapaklı sert bir zemine çarpınca ucundaki bakır bilye sağa sola fırlayıp gidiyor
    pro hunter=gamolar içinde gördüğüm en pürüzsüz pellet orta sertlikte
    pro magnum= ucu sivri olduğu için havada mesafe katederken dengesini tam sağlayabilirmi diye endişelerim var zaten etekleri çizgili ve yumuşak ben pürüzsüz bir pellet arıyorum
    jsb= kullandığım en kaliteli pellet agırlıgı mod 125 için ideal e yakın çapaksız ve isabetli 100 metre için daha iyi bir seçim olabilir bu özelliklerde ve daha sert bir pellet arıyorum zaten
    gamo match= sanırım bunlar grupman pelleti ama ucu düz pellet kullanmak istemiyorum
    expander= av için düşünülmüş heralde tahribatı iyi ama benim istediğim tahribat değil penetrasyon kabiliyeti iyi olsun

şimdi crosman premier ultra magnum mod 125 e en çok tavsiye edilen pellet jsb den de daha sertmiş ancak 100 metrede jsb kadar etkili olmayabilir birde sanki diana marka pelletler sert diye duydum ama diananın benim istediğim grainlerde modeli varmı bilmiyorum
    birde dynamic pelletleri tavsiye ettiler bunlar tamda aradığım tarz pelletler ama fiyat biraz tuzlu olmadı bunlardan sipariş edecez

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen surrounder ().

• özürdilerim promagnum u magnum la karıştırdım :him:s benim denediğim magnum du o halde promagnum u da denemek farz oldu tekrar teşekkürler

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Promagnum pürüzsüz yapıda bir pellet, magnumun 4.5 luğu var tabancam için ama dediğiniz gibi kenarları şekilli falan. Pro magnum dümdüz, temiz, kel kafalı :)
    Dianayı kullanmıştım ben mod125 te ama fiyatına rağmen isabetliliği mod125 te pek iyi olmadığı için soğudum. Belkide ben kötü kullandım bilemiyorum. Bu arada gamo pelletlerin çakmaları dolaşıyormuş piyasada, yatagundan almanızı tavsiye ederim. Aldığım hiç bir pellette ne çapak ne yamukluk vardı. Buradaki çoğu kişi pelletlerinin çapaklı olmasından yakınıyor ama benim herahlde 7-8 çeşit pellet aldım oradan ve hiç birinde ne yamukluk ne çapak vardı.

I. Nesil Webley Patriot .22 cal. Tüfek - Hawke Sport HD IR 3-9x40 AO Dürbün
    Daisy Powerline 617x .177 cal. Tabanca
    Optima 3-12x44 AOE Dürbün

• çok teşekkür ederim efo dediğin gibi promagnum tam istediğim pelletmiş de haberimiz yokmuş 8o
    ben promagnum u magnumla karıştırmışım ilk baktığım yer yatagun oldu zaten ama malesef stokta yok
    hatta almayı düşündüğüm diyer iki pellet ten norica ban zaten satılmıyor yatagun da
    crosman premier ultra magnum da yok yatagunda yanlız bu pellet çoğu yerde ya yok yada stokta kalmamış neyse şimdilik promagnum sipariş edicem
    50 metreye kadar olan yakın hedefler içinde norica ban sipariş edicem

crosman 2240
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon