26.02.2011 Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir aksilik olmazsa yarın sabah saat 10:00 gibi Paint Sing de olurum. Gelecek olanlara ve gelmeyi düşünenlere duyurulur. Saygılar g;$ig;$i

• bende gelmeyi düşünüyorum aksilik olmaz ise bu aralar üst üste geliyorda :) aksilik işte

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• Allahtan bir mani olmazsa 3 gün sonra Ankarada olacam ve haftaya cumartesi için buluşma başlığını da ben açacağım arkadaşlar :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• 5 mart buluşması inşallah olur, saat 14:00 te paintsigne geleceğim :)

Köksal 26.05.1984
    ANKARA A Rh (-)

ankarateam.png

• merhaba arkadaslar ben de ankarada buluşmalarınıza katılmak istiyorum ama önce elimdeki eski diana4.5 yaylı silahı bakımdan geçirmek boyatmak kundağını zımparalatmak yayını sertleştirmek, etkisini güçlendirmek ayrıca 5.5 pcp yedek gaz depolu çoklu atış yapabilen yüksek isabet oranı olan sorun çıkartmayan yüksek tahribatlı bir silah satınalmak istiyorum nasıl yapacağımı ve sizlerle nerede nasıl görüşebileceğim gibi konularda bana yardımcı olurmusunuz

teşekkürler

• merhaba arkadaslar ben de ankarada buluşmalarınıza katılmak istiyorum ama önce elimdeki eski diana4.5 yaylı silahı bakımdan geçirmek boyatmak kundağını zımparalatmak yayını sertleştirmek, etkisini güçlendirmek ayrıca 5.5 pcp yedek gaz depolu çoklu atış yapabilen yüksek isabet oranı olan sorun çıkartmayan yüksek tahribatlı bir silah satınalmak istiyorum nasıl yapacağımı ve sizlerle nerede nasıl görüşebileceğim gibi konularda bana yardımcı olurmusunuz
    teşekkürler

Buluşma adresimiz linkte yazılı..genelde her cumartesi sabahtan öğlene kadar buluşma yapılıyor.
    http://www.airgunturk.com/inde…itemID=1292&type=page

Diana Tüfeğini,servisine gönderip bakım yaptırmanızı öneririm.Servis ve distrübütör adresi aşağıda.
    http://www.avdoga.com/default.asp?x=14

Pcp İçin Buluşmalara katılırsanız her türlü silahı deneme ve karar verme olanağı oluşur.

Yazılarınızıda,Buluşmalar'da yeni tarihli başlıklara yazarsanız eski konulara yeniden dönmemiş oluruz.
    Hayırlı günler.

A Takımı Üyesi