Zor bir durum ama çözüm kolay.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Değerli Arkadaşlar, (Samyang ön sipariş veren)

Bugün bir bilgi geldi Koreden,

Şuanda yolda olan Samyang tüfekler (malumunuz tamamını ön siparişle satın aldınız) de kullanılan kundaklar kayın, fakat bugün gelen bilgide, ilk siparişim olmasından dolayı, bir jest olsun diye 6 - 7 tanesi (Hangi model yada kalibrelerde bilmiyorum) normalde 150 USD farklı olması (pahalı) gereken Ceviz kundak olarak gönderilmiş.

Şimdi bu ilk parti gelen silahların tamamı satılmamış olsaydı, bu jest YataGuna yapılmış olduğu için doğal olarak bende Ceviz kundak olanları farklı fiyattan satışa sunacaktım ama şimdiki durumda tamamı satılmış olduğu için, bu jest doğrudan sizlere yönelik olmuş oldu. g;$i

İyide şimdi kimler bu jestten faydalanacak? ...

Ben yanıtı buldum, herkes kendi şansına güvenecek ve bende kesinlikle kutuları açmadan sizlere sevkini yapacağım, sonrasında sanırım şanslı olan Arkadaşlar forumda açıklayacaklardır, bizlere onları çekik gözlü sevgilileriyle tebrik etmek kalacak. ;d;

Not: Ofisimize gelerek teslim alacak arkadaşlarımda bilmeliki, kutular şirkette açılmayacak. ;şrofls;.

Teşekkür: Buradan Akif kardeşime Kore ile mükemmel iletişimi için teşekkür ederim.

• Bu asyalılar Türkleri Çok mu seviyor ne :)

FİLİNTALAR GRUBU
    Daystate Airwolf MCT Tactical .22
    [size=12] [font='Arial, Helvetica, sans-serif'][b]Hawke Sidewinder30 6-24x56 IR SR PRO

• Official Post

Yazmayı unutmuşum; Samyang silahlarda bugüne kadar Ceviz kundak hiç üretilmemiş, Ceviz kundak üretimine yeni girmişler ve yine ilk kullanıcıları Türkler olacak. ;şrofls;.

• Adil ve Güzel bir çözüm.
    Kime niyet kime kısmet dedikleri bu olsa gerek.
    Şanslı arkadaşları %99 tahmin edebiliyor ve şimdiden kutluyorum.
    Gerçekten özel bir silaha sahip olacaklar..
    Ümidederim bol bol resim çekip bizlerle paylaşırlar.
    Ah birader Ah .Son dakika golü dedikleri bu olsa gerek.
    Ben bunun acısını 2. partide çıkartmazmıyım ?

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Official Post

Şanslı arkadaşları %99 tahmin edebiliyor ve şimdiden kutluyorum.

Akif çok merak ettim, bunu açıklamalısın? X]#+,

• Official Post

Tahminen .22 kalibre uzun namlu olanlar Cevizmiş - miş ... ;$.,

• Official Post

Ceviz kundaklar Carbin lerde ise şansımız büyük.

Sen bileğe kuvvet, kendi kundağını kendin yaparsın ;kihhik,

• heyecanlandım simdi gene ruyalarıma girecek offfoff ;şrofls;.

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Tahminen .22 kalibre uzun namlu olanlar Cevizmiş - miş ... ;$.,

allah mı soyletti ne ? :)

WEBLEY

• Official Post

heyecanlandım simdi gene ruyalarıma girecek offfoff ;şrofls;.

Senin silah %99 Ceviz, Derviş.

• peki fx pompalar ne zman gelecek mustafa bey ?

WEBLEY

• Official Post

peki fx pompalar ne zman gelecek mustafa bey ?

Yakında, ama tarih veremiyorum, siz bence scuba kullanın, çünkü çelik tüplü silahlar için (nemden dolayı) pek uygun değil.

• Yola çıkan silahlarla birlikte birlikte eunjin pelletlerde geliyormu, epey dert oldu içime bana kalmazmı diye,ön sparişle pelletlerde satışa çıksa ne güzel olacak ;şrofls;.

• Official Post

Yola çıkan silahlarla birlikte birlikte eunjin pelletlerde geliyormu, epey dert oldu içime bana kalmazmı diye,ön sparişle pelletlerde satışa çıksa ne güzel olacak ;şrofls;.

Eunjin markası amerikalılara aiitmiş, yani samYang amerikalılara gönderdiği kutulara Eunjin markasını vuruyormuş, bize gelecek olanların kutularında Samyang yazacak, merak etmeyin 2 günde bitmez herhalde 200 kg pelet.

• Mustafa Bey silahların hangi tarihte elimize ulaşacağı hakkında bilgi verebilir misiniz. sabırsızlığımı hoşgörüyle karşılayacağınızı umuyorum. bu arada inşallah bana da ceviz kundaklı nasip olur :D

Evanix AR-6
    Samyang Sumatra 2500-500cc STD. 25

• Official Post

Mustafa Bey silahların hangi tarihte elimize ulaşacağı hakkında bilgi verebilir misiniz. sabırsızlığımı hoşgörüyle karşılayacağınızı umuyorum. bu arada inşallah bana da ceviz kundaklı nasip olur :D

Hatırlarsanız, ön siparişte Nisan-2011 demiştik, ama umarım daha erken gelirde bizde, sizde mutlu oluruz.
    Tahminin .22 kalibreler Ceviz olarak geliyormuş, Koreli bu konuda da ketum.

• teşekkür ederim Mustafa bey. Nisan'ın ilk haftası gelsin diye dua ediyorum ;kihhik,

Evanix AR-6
    Samyang Sumatra 2500-500cc STD. 25

• Official Post

teşekkür ederim Mustafa bey. Nisan'ın ilk haftası gelsin diye dua ediyorum ;kihhik,

Umarım ama siz yinede Nisanın ikinci - üçüncü haftasını hedefleyin. g;$i