Bu tüfek hatsanmı markası nedir bilen varmı ..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu tüfek bence hatsan mod.35.çünkü askerden gelir gelmez sene 2002 şubat ayı hemen gidip av bayinden aynısını almış ve kullanmıştım.bu tüfekten genel olarak memnundum güzel tüfekti o zamanlar.köye akraba göndermiştim hediye olarak.kesinlikle bu tüfek mod.35 arkadaşlar.

• ben var aynından.üzerinde sadece magnum yazar.hatta yaztatilinde çocukların oynaması için biraderimden getirmesini istedim.mod kaç açaba diye tekrar inceledim fakat böyle bir ibare yoktu.diğer hatsanlardan farkı gerçekten büyük ve tepmesinin birateşlikadar olması.sanıyorum 10-12 sene kadar önce almıştım.bukadar sene sonra yayı ancak yumuşamış.ancak yeni sıfırlama yapa bildim.bir özelliğide orjinalinde gerdane ve askı kayışının olmasıdır.sanıyorum bu konuda tek hatsan