Pellet fiyatlarındaki artışa bakarsak enflasyonun %100 olması lazım ..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En son 6 ay önce, Beşiktaştaki Av-Doğa'dan 9,50 YTL'ye almış olduğum DIANA marka pelletlerin 15 YTL'ye çıkmış olduğunu gördüm. Malum bu pelletlerin, H&N baracuda'nın aynısı olduğu da konuşulmuştu. Şimdi baktım da baracuda'larında fiyatı 30 YTL'lerden 16 YTL'ye inmiş DIANA Rastat'larda 15 YTL'ye çıkmış.. Enteresan di mi ??

FX Gladiator .22 + NikkoStirling 8-32x60

Bu Vatanın varlığının ve Bölünmez bütünlüğünün bedeli Çanakkale'de Ödenmiştir !

Arabalar ikiye ayrılır. SCENIC ve Diğerleri :) (SCENIC 2.0 16V BVA - Yollar gidişime, Kızlar duruşuma hasta :) )

Kula bela gelmez Hak yazmayınca, Hak Bela yazmaz kul azmayınca, Hak intikamını kuldan kul ile alır. Din, İrfan bilmeyen, bunu kul etti sanır.

• Şimdi baktım da baracuda'larında fiyatı 30 YTL'lerden 16 YTL'ye inmiş DIANA Rastat'larda 15 YTL'ye çıkmış.. Enteresan di mi ??

birbirini karşılamış biri inerken diğeri çıkmış, değerli devlet büyüklerimizin dediği gibi enflasyon yok memlekette #hims

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• birşey ne zaman talep edilmeye başlansa hamuduyla götürme zihniyeti devreye girip fiyatını arttırıyor.. :thumbdown:

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png