Trabzonda Yaşayan Herkes Davetlidir

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • abiler bende trabzondayım aranıza katılabilirim var mı etkinlik ?

HATSAN MOD 99 LE

• Bizim insanlarımız ateşli silahları sevdiği kadar havalıları sevmiyor anlaşılan :)

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• bende tireboludan arkadaşımı alır gelirim yeterli kurulsun
    • Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • konu 4 yıl önce açılmış, 2 yıl öncesine kadar birliktelik için gayret gösterilmiş, ama olmamış galiba..

Anlaşılan sizlerin birşeyler yapması gerekecek.

• merhabalar arkadaşlar yıllardır bu formun üyesiyim hep izmir adana gibi şehırlerimizde yapaılan ft yarışları ve atış organızasyonlarını neden trabzonda 3 5 kiş yahud daha vazla arkaşla beraber toplanıp yapamıyoruz diye imrenmişimdir .Bu hobi yanlız olmuyor beraber olursak daha eğlenceli hale gelir diye düşünüyorum

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Merhabalar,

Trabzonda SCBA tüpü nerede doldurabiliriz. Pasifik dalış diye biyer var meydanda ancak partonları antalyadaymış, gelince soracaklarmış. Birkaç üyeden de yardım istedim ancak öm dan cevap veren olmadı. Bilen var ise yer ve ücret bilgilerini yazması çok yardımcı olurdu.
    Teşekkürler,

AA S510 Xtra Fac .22
    ;tufey#
    Hawke Sidewinger 6-24 x 56 Sr Pro

• Ersin kalfa var Trabzonda dolum yapan.ama 300 basmıyor.telefonu 0532 422 32 06

• ersin bey kendi imkanlariyla mi basiyor acaba, ne kadar kapasitesi. Tupum 185 e düştü, artık ihtiyaç hasıl oldu. Yardımlarınızı bekliyorum.

Trabzon a ne zaman geleceksiniz acaba

AA S510 Xtra Fac .22
    ;tufey#

• Ersin abinin kompresörü var kendisi dolduruyor.200 bara kadar basıyor sadece.

• anladım teşekkür ediyorum bilgiler için. Kisa süre için yeterli olacaktır sanırım, olmazsa kendisinden rica ederim dolum için.

AA S510 Xtra Fac .22
    ;tufey#

• Sorup sormadan scba aldık, pompa mı alsaydım acaba yanlış mı yaptık.. Trabzonda nasıl 300 bar dolum yapmazlar, tuhaf doğrusu. Bayramdan sonra ahlletmek üzere inşallah ozaman. Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar.

AA S510 Xtra Fac .22
    ;tufey#