Köpeğim Çiftleşecek.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba.Benim Beagle cinsi safkan bir köpeğim var.Yarın başka bir safkan ile çiftleşecek.Köpeğim dişi.Benim bu konuda hiçbir bilgim yok.

*Yavrular ne zaman doğar?
    *Yavruların ölme riski nedir?
    *Göbek kordonu nasıl kesilir?
    *Göbek kordonu kesilince nasıl kapatılır?

Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Teşekkürler.

Kral Magnum 5.5 mm (Özel Üretim)
    BSA 3-9X32EG

Adapazarı/Sakarya - Silivri/İstanbul
    Tatanga...

• yavruları hediye etmek isterseniz birine ben talibim :D büyük bir şevkat ve sevgiyle bakarım ;d;

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• yavruları hediye etmek isterseniz birine ben talibim :D büyük bir şevkat ve sevgiyle bakarım ;d;

Tabi hocam parasıyla değil mi ? :D sadece 1500 € :))

BSA 3-9X32EG

Tatanga...

• Maharetli kopek demekki baya pahalıymış.

O 1500 sürü fiyatı, ana-baba ve 9 yavru... Tane hesabı yavrular en çok 150 eurodur... Ankaradaki pet shoplarda 100 euronun altında gidiyor Beagle'lar...

Yoksa bi yavruya 1500 euro istemek olsa olsa komikliktir... ;kihhik,

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• gargaburun adlı kedim ameliyat oldu,dikişleri sürekli açıldı,1 ay veterinerde kaldı,bu gün aldım,hayvan bana kafayı yedirtti bu gün, sabah 10 şuan saat 23.06 olmuş,sabah dan beri dişi, erkek kedi komadı :wacko:
    hayvan 10 numara coşkun olmuş :wacko: durduramıyorum :wacko: ben bu yaşıma geldim böyle azgın kedi görmedim,aldığı ilaçlar yan etki yapmış,sinirlendim depoya kapattım,sonra acıdım çıkarırken,daha ilk saniyesinde yine çöktü bir kedinin üstüne ;(

acayip bir hal olmuş kediye,birinin üstünden iniyor diğerine atlıyor,hem vallah hem billah,durduramıyorum ;( yok böyle birşey ;hirr; kedilere topluca intihar ederse hiç şaşırmıyacağım bu azgın yüzünden,
    ameliyat olmadan önce gayet uysal idi ;(

köpeğinizin doğum aşamasında sizin birşey yapmanıza gerek yok,annesi onlara gerekeni yapar,siz yeterki annesini bol vitaminli yemekler ile besleyin,gerisi doğanın işi,yavrular sütten kesilince veterinere götürüp gençlik aşılarını yaptırın,kayıtlarını vs lerini tamamdır,

• Tabi hocam parasıyla değil mi ? :D sadece 1500 € :))

kaç fps atıyo :him:s

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• O 1500 sürü fiyatı, ana-baba ve 9 yavru... Tane hesabı yavrular en çok 150 eurodur... Ankaradaki pet shoplarda 100 euronun altında gidiyor Beagle'lar...

Yoksa bi yavruya 1500 euro istemek olsa olsa komikliktir... ;kihhik,

Sevgiler,

Ustam bu köpeği kuzenim seceresiyle aşılarıyla birlikte İngiltere'den 1500 Euro'ya almış.Bende herşey dahil satacaktım ama çiftleşemedi köpeğim :( Çok ağlamış almışlar.

BSA 3-9X32EG

Tatanga...

• Köpeklerin hamilelik süresi yaklaşık 63 gündür. Yavruların ölüm riski ise az.

- Hatsan Mod60 SAS 5.5 mm
    - Unique BCF 66 7.65 mm
    - Şahin 2000 Light 9x19 mm