crosman 357 ile bb kullanımının zararı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 2 gün önce ilk havalı tabancamı aldım (crosman 357).bu konuda hiç deneyimim yok ancak daha ilk denemelerimde pelletin bb den daha isabetli oldugunu gördüm.genellikle kağıt hedefe atış yapıyorum ama insan arada bir de şişe patlatmak istiyor ve bu noktada pellet yetersiz kalıyor.acaba bb kullanmanın tabancaya önemli bir zararı olur mu yani duruma göre ikisinide kullansam sorun olur mu ?

• tabancada bb ile atış yaptınızmı? eğer bb şarşördü duruyorsa ve sorunsuz olarak atış yapılabiliyorsa sorun olmaz.Ama bb şarşörde durmaz gibi geliyor bana

arkadaşımda crosman c11 modeli var onla beraber yaptık atışlarımızı o bb atıyordu ben pellet ve benim atışlarım çok daha isabetliydi fakat bb çok daha hasar veriyordu. şişe kıramadım ben 10 metrede o kırdı.ama bb şarjörde durur diye düşünüyorum .

• sizdeki crosmanın da 10 metrede şişe kırabilmesi lazım tam dolu tüp le :him:s

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• ben denedim bazıları düşüyor ama genelde duruyor şarjörde bayağıda etkili oluyor 10 metreden tenekeyi deler gibi oluyor

Metin ÇAKIRLAR
    zoraki hp-01 light

£tabanxalı$ +;tuftabV#s;,sm;s,S;tufey#;kovboys;

• crosman-357-toplu-havali-tabanca-6-inch
    bu silahla hem bb hemde paraşütle 10 metreden şiseye atıyordum ve ikisinlede kırıyordu tabiki co2 yeni takılıp ilk 40 45 atışta

• değerli arkadaşım crosman 357 yi yaklaşık olarak 3 aydan beri kullanıyorum ve memnunum.ben bb ve pellet kullandım bu silahta ve sorun olmadı.şarjörüne bb ve pellet koyup kullanabilirsin ben sorunla karşılaşmadım.inşaallah sende sorunla karşılaşmazsın.hoşcakal.