tüm ankara team için krono

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ankara Team de nice silahlar için ölçüm yapılmış , sayesinde nice ince ayar çekilmiş krono artık yok.

mademki bunu hep beraber kullanıyoruz o zaman alırkende yük erdem,murat,kamuran,rıfat 4lüsünde bu sefer kalmamalı.

mademki ortak bir ruhla,peletimizi,çayımızı,slahımızı,arabamızı,simitimizi paylaşıyoruz bunuda paylaşmalıyız.

para toplamak zor olabileceği veya aralıklarla buluşmaya katılan-katılmayanlar içinse erdem,murat veya belirlenebilecek birine yatagundan bir kutu aa 16gr pelet alınabilir..

S410

• chrono ithalatı yapan bir firma varmı yoksa dışarıdan mı getirteceksiniz üstadlar?

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon

• Abi, yazdıklarına harfiyen katılıyorum ve destekliyorum. Üzerime düşeni yapmaya hazırım.

• arkadaşlar ben 1 haftalık tahaddütlü kargoyu seçtim 7ci gün elime ulaştı,Mustafa abi ninki 2 haftada mı öyle bir süre içersinde gelmişti,ben 24 dolar kargo ödedim,Mustafa abi 12 dolar,

cebelas dan aldım,

siteye üye olup ürünü almıştım,sıpariş notu kutucuğuna sadece gift yazdım, onlarda gönderilen faturada fiyat belirtmemişler,1 haftada kapıma kadar geldi,

özel bir tiyosu yok bunun ;kihhik, zaten kendimin ilk yurt dışı alışverişini bu siteden yapmıştım ;şrofls;.

• arkadaşlar ben 1 haftalık tahaddütlü kargoyu seçtim 7ci gün elime ulaştı,Mustafa abi ninki 2 haftada mı öyle bir süre içersinde gelmişti,ben 24 dolar kargo ödedim,Mustafa abi 12 dolar,

sayın sideprensi;

söylediğiniz 12 dolar gibi bir rakama alma şansınız yok. gemiyle gelirse %25 uçakla %45 ödersiniz 100 dolar ve üstüne. 1 dolarlık anahtarlık alırsanız gemiyle 21 dolar , uçaklada 41 dolar ödersiniz. 90 lı yıllardan bu zamana kadar ailecek alış veriş yaptığımız bir yerdir. ozamanlar internet yoktu , katalogdan numaraları yazıp mektupun arasına dolar koyup postalardı babamlar.

S410

• sistem değişmiş :)
    ben aldığımda 3 kargo seçeneği vardı,

gemi ile 12 dolar,

uçak ile 7 gün tahaddütlü 24 dolar,

garantili gönderim 3 iş günü içinde teslim 45 dolar idi

• Alper sağol güzel düşüncen için. bende üzerime düşeni yapmaya hazırım :) Evren bir baksın bakalım. çıkmayan candan ümit kesilmez. Belki 2-3 vuruşluk daha canı kalmıştır emektarın ;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bugün krono ile başlarız ORTAK RUH ve HAREKETE yarın çardak , buyük tabureler vs de alırız ama önce istanbul team gibi ortak harekete alışmak lazım bence......

S410

• bugün krono ile başlarız ORTAK RUH ve HAREKETE yarın çardak , buyük tabureler vs de alırız ama önce istanbul team gibi ortak harekete alışmak lazım bence......

Gelir mi hakkatten o günler??? ?(?(?(

• Ya benim arabanın bagajında bi tane crono var :)

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Serdar, Angelina Jolie'de Los Angeles'ta yaşıyor ama bize bir faydası yok ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Varda crono benim degil, sanırım Mustafa abi ankarateam a hediye etmiş

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ya benim arabanın bagajında bi tane crono var :)

Varda crono benim degil, sanırım Mustafa abi ankarateam a hediye etmiş

:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s:him:s