cp 98 compection alacam nasıl bir tercih sizce

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • cp 88 compection almayı düşünüyorum bu hafta sonu bu silahtan bilgisi olan arkadaşlar benimle paylaşırsa sevinirim

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• bende var kullanıyorum;

WALTHER Cp 88 Co2 COMPETITION 5.6''

Bu linkte zaten gerekli açıklmalar var.Ben atışlarından ve gücünden oldukça memmnunum.Colt markayı bilmiyorum ama tabancalarda dikkat edilmesi gereken bişey var oda namlu uzunluğudur.Ne kadar uzun olursa o kadar isbaetlilik ve güç artışı sözkonusu olduğundan tercihlerini bu yönde araştır ve düşün derim...

safir T14 compact s : 36 calibre

atüs tek kırma : 9 mm

WALTHER CP 88 Co2 COMPETİTİON : 4.5 mm

£tabanxalı$ !!! :love: :love: BİLDİKLERİN SENİNLE MEZARA GİDECEKSE NE ANLAMI VAR BİLDİKLERİNİN :love: :love: !!! ;tufey#

;atlı{#

• bilgilendirmeniz için tşk ederim peki s.w. kullanan arkadaşlar varmı 6" veya 8" nasıl dır acaba

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• peki Umarex Baby Desert Eagle 4,5mm (BB) modeli nasıl bu model hakkında bilgisi olan varmı gücü hakkında

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action