şişme bot

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam arkadaşlar .bu konuda çok deneyimsizim .maksimum 1000 liraya kadar 3 kişilik şişme bot almayı düşünüyorum.Yardımcı olacak olanlara şimdiden teşekkür ederim.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• bende bu başlık altında yardım isteyeyim :) arkadaşlar bilgisi olan varsa bi fikir versin

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Ben gecen ay aldim birtane intex seahawk III fiyat olarakta uygun gayette memnunum denizde kullanmadim,gölde ise bilirsiniz gölün altindan cikan agaclarin dallari vardir bir cok kez üstünden sürterek gecmeme ragmen hic bir skinti yasamadim. Sisirmek 10 dk indirmek 5dk zamanimi aliyor.

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7104365_7030947_n.jpg]

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7104367_2125665_n.jpg]

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7107073_4357310_n.jpg]

Kürekolarak bulabildigimin en kalitesiydi ama ilk kullanmamda ortadan ikiye kirildi.

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7107074_7396483_n.jpg]

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7277675_8231493_n.jpg]

[Resim Engellendi: https://fbcdn-sphotos-a.akamai…067_7107071_2985303_n.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Can yelegiyle pompasiyla bana 350 tl ye mal oldu.Kürege 25 tl verdim ama bosa gitti. 400 tl gibi bir rakama hatta 250 tl daha koyup akülü bir motorda alinabilir.Saygilar.

• Arkadaşlar ben bot olayını hallettim kolibri marka bir bot aldık 3 arkadaş ortak 5 kişiye kadar taşıyor fiyat 1250/ 5 motor ve akü toplam 700 e yakın tuttu epey pahalı bi zevk ama 5 kişiyi rahat taşıyor .motor elektrikli olduğundan çok rüzgarlı havalarda güçsüz kalıyor ama yinede tüm işimizi görüyor.Ancak sorun şurda ki ankara ya en yakın turna mekanı 100 km..2 kere de boş dönünce insanın tüm hevesi kaçıyor.Geçen hafta kapulukaya da 2 gece kaldık ve sıfır balıkla geriye döndük..Bırakın büyük bi balığı suya geri bırakacak bi ufaklık bile denk gelmedi oltaya..Denemediğimiz yöntem kalmadı..Turna merakı yüzünden aldığımız bot atıl bir yatırım olma yolunda bu gidişle.Alternatif balık merası ya da balık türü önerebilecek varsa burdan ya da pm den paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

• bende arıyorum ama tabanı tahta vb. şişme bot olmalı .yani zodyak türü bir şey. ardınada 5 bg bir benzinli motor.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Geçen gün Okyanusmarkete gitmiştim, orada şişiriyorlardı, tabanı da sert pvc gibi bir malzemeydi.
    Motorda takılabiliyormuş, fiyatı olarak 1400 gibi bir rakam telaffuz etmişlerdi.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• konu dışı satılıklarda bı ilanım avr arkadaşlar oradan bakıp ıhtıyaç halınde arayabılırsınız odyak navıgatör 3 bot satılık

• resimdeki bot gibi abd malı ikinci el çok az kullanılmış ve et kalınlığı 1.1 mm . oldukça sağlam birşeye benziyor. aldım .hatta motor takma aparatıda var. yine aynı kişide johnson marka 2 bg 2 zamanlı dayanıklı bir motor daha var. onada 700 tl istiyor. elektirkli motormu alsam yoksa bunumu diyorum ama, elektirklide tereddüt geçiriyorum. olmadık yerde aküsü biter kalırım diye. birde akü ağır. motor sizce uygunmu fiyatı?

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• arkadaşlar benim de uzun süredir almayı düşündüğüm bir bot var zodiaca çok para bağlamak istemeyenler için googleye intex mariner 4 şişme bot yazın inceleyin parasına göre güzel bir bot bence.

• Deka marine, ya da Westmarine 'den Xcape serisi şişme taban bot öneririm. Bir miktar fazla öderim ama ağırlık taşımam diyorsanız da şişme taban BRIG marka öneririm

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Merhabalar

Ankara icin uygun adres avmarket

Diskapida...

Birkaç alternatif var. Görüp almak daha mantıklı bence bu tarz büyük alışverişlerde

Saygılar

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88