anadolu yakası team

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar bende yeni tüfek almamla beraber atış yapacak yer sıkıntısına girmiş bulunmaktayım...biliyorsunuz ki istanbul anadolu yakasında atış yapacak yer yok...genelde atış yapılan yerlerin çoğu avrupa yakasında bulunuyor...ulaşım zor yada zaman kaybı...bende anadolu yakasında oturan arkadaşlarla atış buluşmaları düzenlesek nasıl olur;diye düşündüm...yer olarakta bir kaç alan var bunlardan yada sizin bildiğiniz başka yerler varsa önümüzdeki haftalarda bir buluşma yapalım derim...hem eğerki atış yerimiz sabit olursa istanbuldaki tüm kardeşlerimizi abilerimizide bu yerimize çağırır değişik bir mekan sunmuş oluruz...yer olarakta düşündüğüm:başı büyük ormanı,yakacık uğurmumcuda bulunan ormanlık piknik alan(işletimi şahsa ait),yada aydosta bulunan ormanlık alan...şimdilik aklıma buralar geliyor...sizlerinde aklına gelebilecek yerler varsa yazsın...herkese şimdiden teşekkür ederim...

• Merhaba,

Aynı problem bizde de var. Bu sebeple bizler Ayazağaya gidiyoruz. Aslını ararsan daha yakın diyebiliriz. Bizler herhafta oraya gidiyoruz. Birde Mustafa Abi nin mekanı da sanırım Belgrad Ormanı (yanlışım varsa düzeltiniz) İstersen bir ara bizimle gel, hem tanışmış oluruz hemde mekana bakarsın.

• tabi seve seve gelirim yeterki atış yapayım...hem sizlerlede tanışmış oluruz...bu arada ayazağadaki yer poligon falan mı yoksa ormanlık alan mı?

• ayazağadaki yer ormanlık bir alan gayet güzel bir yer.büyük ihtimalle bu haftasonu yine gideriz gelmek istersen cumadan haberleşelim.Başı büyük ormanı kadiköyden ke kadar uzaktadır u½%;

booze kardeşim sağolasın haftasonu aksi bir plan çıkmazsa(içişleri bakanından da izin çıkarsa u½%; )gelebilirim...başıbüyük ormanı maltepenin üstünde kalıyor...yani kadıköyden takribi 13 km falan...

• ayazağadaki yer ormanlık bir alan gayet güzel bir yer.büyük ihtimalle bu haftasonu yine gideriz gelmek istersen cumadan haberleşelim.Başı büyük ormanı kadiköyden ke kadar uzaktadır u½%;

Volkan Kardeş bu konu güncelleşirse "2 Mart-Pazar Zekeriyaköy Buluşması" başlığını açmanı öneriyorum. Daha sonra soldan saymaya başlarız.

Mustafa Arkadaşımızın onayı ile.

S&W 686-6

• Volkan Kardeş bu konu güncelleşirse "2 Mart-Pazar Zekeriyaköy Buluşması" başlığını açmanı öneriyorum. Daha sonra soldan saymaya başlarız.

Mustafa Arkadaşımızın onayı ile.

eğer sizin daha önceden bir planınız varsa bozmuş olmayalım...boozenin sizin ekibin bir parçası olduğunu biliyorum...bizde artık bundan sonraki haftalarda buluşma ayarlarız...maksat anadolu yakasındada bir team kurmak...

• Anadolu yakasında Başı büyük en güzel yer gibi gözüküyor. Tabi önce gidip bir keşfe çıkmak lazım. Havaların ısınaması ile pinkik alanı olarak rağbet gören bir yer ise atış işi hayal olur. You tube a "airgun snipers turkey" yazarsanız bizim atış alanını da görmüş olursunuz. Ayazağa bizim için şu anda süper bir yer. Ne kimseyi rahatsız ediyoruz ne de kimse bizi...

• ayazağaya sizlerle bir gideriz birkaç eksiğim var onları tamamlayayım bu haftasonu...ondan sonraki haftalarda giderizde...keşifte yaparız...atışta ;tufey#½bay£bay`;

• polat abi , zekeriyaköy'de atış buluşması ile ilgili bir konuyu mustafa abi uygun olduğu zaman açacaktır. ev sahibi mustafa abi olacağından konuyu onun açması daha doğru olur diye düşünüyorum.

Zaten ben de onu kasdetmiştim önerimde Volkan kardeş.
    Haliyle bu aralar acısı büyük: bir süre sonra konuşuruz.

S&W 686-6