Açlıktan ölmek!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar... Somali'de her gün onlarca çocuk, yüzlerce insan açlıktan ve kuraklıktan ölüyor. Haber bültenleri, bu insanlık dramının içler acısı görüntüleriyle dolu. Lütfen, hep beraber, Kızılay'ın kampanyasına dahil olalım; 2868'e en az bir adet boş mesaj atarak 5 TL değerinde bir küçük destekte bulunalım. Yardım edelim arkadaşlar! Elimizi uzatalım! 5 TL, oradaki bir ailenin bir öğününü karşılayacak! Haydi! Şimdi!

Not: Forum yöneticileri bu konuda ayrı bir başlık açabilirlerse ve bu başlık bir süre kalırsa katılım daha yoğun olacaktır. Lütfen bu konuyu ihmal etmeyelim. Teşekkürler...

• hangi ırk dan oldukları veya hangi din e mensub oldukları benim için önemli değil ama ordaki küçük çocuklara üzülüyorum. Allah yardımcıları olsun...

Amat victoria curam

• Güzel bir başlık, sizi tebrik ediyorum.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)