Bende patriotçu oldum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu kadar yazı ve övgü üzerine dayanamayıp tipi hoşuma gitmese de bir tane ısmarladım az önce. Satıcı Elinde son 2 tane kaldığını söylemişti bana ve son 1 tane kaldı. O kime kısmet olur bilmem ama isteyenler elini çabuk tutsun. :)

Onur ( Nucleex) kardeşimizin yaptığı inceleme çalışmasına bakarak bir susturucu yapmayı planladım kendimce. Onun planını Mustafa Bey' e yolladım. Eğer oda beğenirse burada bir tornacıda ürettireceğim bir tane.

• hayırlı olsun kazasız belasız atişlar ;d; ;d; ;d;

GAMO CFX ROYAL 5.5MM
    HATSAN MOD.70 5.5MM
    DAİSY POWERLİNE 4.5MM
    DAİSY PİSTOL 4.5MM

• az önce satıcıdan dürbün ayağı sıpariş ettim ve kendisini aradım abi bu sefer başka kargo ile gönder diye bu arada webley varmı dedim 1 tane kalmış elinde almak isteyen acele etsin..bu arada hayırlı olsun yeni tüfeğin kardeş

• hayırlı olsun isabetli atışlar dilerim ;tufey#

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Teşşekürler arkadaşlar. Diana H.Power Diabolo Baracuda pelet aldım 2 kutu az önce. 4.5 mm ile 5.5 mm yanyana ne kadar fark varmış. Aynı peletin 4.5 olanıda var ve çok küçük duruyor ona göre. Sanırım iyi birşey yaptım bu silahı almakla :)

• hayırlı olsun patriotun güle güle kullan

egeteam.png

Walther Falcon Hunter 5.5
    leapers 3-9*40

• iyi bir seçim ,ben de aldım,alır almaz söküp kırmzı gresinden arındırdım yeşil kauçuk gres ve arkasından iki atış başka yok halen arada sırada silip kaldırıyorum .Kazasız sıkıntısız güzel günlerde kullanırsın inşallah

• Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Teşekkürler. Bende aldığım gibi gresten arındırıp yeşille yağlıyacağım. Kargoya verilmiş. Sabırsızlanıyorum :=)

• Kardeşim güle güle kullan attıkça atasın gelir vallaha +;tuftabV# +;tuftabV#

• Hayırlı olsun. Bende alıcaktım ama son anda vazgeçtim çünkü bende dürbün takıntısı var. Webley'ede dürbün taktırmak masraflı gibi gözüküyor. Bu yüzden Torpedo'yu bekliyorum. İlk alışverişimi yaptım bu arada satıcıdan yeni gelen dürbünlü silah kılıfından aldım çok kullanışlı ve kaliteli bir tüfek kılıfı fiyatıda çok uygun.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• merhaba hayırlı uğurlu olsun.güle güle kullanın.susturucu planlarını paylaşırsanız sevinirim.saygılarımla emrah.

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• güle güle kullanın iyi bir seçim yapmışsınız.

Hatsan Mod 135 xrd .177 cal. Tasko 3-9x50E Mildot
    Crosman 2100b .177 cal. Optima Red Dot
    Bülent KENAR