Daystate mkIV'üm geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bugün geldi, dürbünü taktım. değerlendirme ve gruplar sonra.

Airwolf ile arasında çok gittim geldim, ancak bu silahın gücü bana yeterli olduğundan estetiği ön planda tutarak buna karar verdim. s410 gibi estetik bir silahın yerini (Gökhan ona iyi bak lütfen) benim gözümde Airwolf dolduramazdı. Benim için diğer önemli konu ise isabetliliği, umarım şöhreti kadar isabetlidir.

İlk İzlenimler
    İşçilik güzel, ön tarafı daha ağır geldi. tetik yumuşak fakat Steyr'den sonra beni şaşırtmadı. cevizi güzel, kundağın sol el ile tutulan kısmının yüksek olması ayakta ve oturarak (FT pozisyonu) atışlarda kolaylık sağlar gibi.

[Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/wakenq.jpg]

[Resim Engellendi: http://i56.tinypic.com/o52e8l.jpg]

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/2920jkg.jpg]

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Erdem hayırlı olsun.Kazasız, isabetli atışlar.Kundak müthiş görünüyor.Renk ve desen harika.

FİLİNTALAR GRUBU

• Mösyö, hayırlı olsun beyav... Ben artık sadece çaya çorbaya gelirim aranıza, benim tüfek komplex yapar zira :) Kimsenin olmadığı zamanlarda atarım artık, zavallım bende hala iş varmış desin diye... Tekrar hayırlı olsun, kazasız belasız ve keyifli atışlar inşallah...

Arada bir bi tur verirsin di mi? :D

Sevgiler,

This is AnkaraTeam, you know...

WR LW 10 w VO 6-24X50 Mil-Dot
    C NS 4,5 w O RD
    STEYR AUG A1 modified by B.A.S.A.R
    Mod 99 w GM 4-16x50 AO on YD

Ankara / B(Rh)+"Gezcik, Gözcük, Arpa!.."

ankarateam.png

"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote."

• mükemmel bi tüfek . iyi atışlar diliyorum.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• sağolun, daha iyileri sizlerin olsun inşallah.

.

ankarateam.png

• Hayırlı olsun yeni tüfeğiniz Kundağı çok hoşuma gitti iyi günlerde kullanın inşallah...

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• hepinize teşekkürler, sağolun. evet kundağı şekil olarak çok beğenmiştim, cevizin rengi ve deseni ise bonus oldu :)

Erdem Bey, hayırlı olsun.
    teknoloji geliştikçe ağzımız açık kalıyor. 140 cc tüp 30 fpe-50 atış

Mehmet bey yurtdışı kaynaklı atış grafiklerine göre 50 atışı 20fps gibi bir farkla veriyor. Bu benim için kabul edilebilir bir fark değil, ben 10 fps içinde 30-35 atış yakalamaya çalışacağım. Yakalayabilirsem silahı o aralıkta doldurup kullanacağım.

.

ankarateam.png

• Erdem,,
    Hayırlı uğurlu olsun... silahı görüp sifahen söyledim ama,, buradada tekrarlayayım belgesi olsun..4x4 silahmış bende cok beğendim...Kazasız belasız zevkle kullanmak nasip olsun. ;şrofls;.½bay£bay`;

A Takımı Üyesi

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Elektronik Regülatör olayı süper bir olaydır diye tahmin ediyorum. Ayrıntılı incelemelerinizi bekliyoruz.

• Erdem abi, tüfek çok güzel. Benimde aklımı kurcalıyor, fakat ben R10 beklemeye devam edeceğim.
    güle güle kullan.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• Erdem Abi güle güle kazasız belasız bir şekilde kullanmanı dilerim,iyi seçim.

Evanix Blizzard
    Air arms s410 extra fac .22cal bolt action__NikkoStirling-(8.32x60)

• Yeni silahınız gerçekten mükemmel görünüyor, hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun, güle güle kullanın

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Erdem abi, tüfek çok güzel. Benimde aklımı kurcalıyor, fakat ben R10 beklemeye devam edeceğim.
    güle güle kullan.

ne kadar bekleyeceğimiz belli olsa bende beklerdim :)

.

ankarateam.png

• Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun. Elektronik Regülatör olayı süper bir olaydır diye tahmin ediyorum. Ayrıntılı incelemelerinizi bekliyoruz.

Erdem Abi güle güle kazasız belasız bir şekilde kullanmanı dilerim,iyi seçim.

Yeni silahınız gerçekten mükemmel görünüyor, hayırlı olsun. Kazasız belasız iyi günlerde kullanın.

Yeni tüfeğiniz hayırlı olsun, güle güle kullanın

hepinize teşekkürler. AnkaraTeam'e birde airwolf gelirse onunda denemelerini grupmanlarını yaparız inşallah.

Biraz elektroniği ile oynadım, bu arada evde biraz atış yaptım (10m), düşündüğüm gibi FT pozisyonu için güzel kundak. Evde kimse yokken atış yapılabilecek kadar sessiz ;şrofls;.;kihhik, başkası varsa atmamak lazım. Şaka bir yana açık havada oldukça sessiz bir silah sanırım.

Bu arada Youtube'da Ted's Holdover'daki videoda airwolfa olduğu gibi silahı sallayınca lıkır-lıkır bir ses geliyor. Sanırım silahın bataryası oynuyor kundağın içinde.
    Silah elektronik olduğundan boltu kurmasanızda her tetiğe basışınızda atış yapıyor, bu konuya dikkat etmek lazım . Ama bu nedenle Fx şarjörü uydurulsa semi oto olur 8og;$i

.

ankarateam.png

• hayırlı olsun keyifli atışlar dilerim ayrıca 10 numara şekil adamlar özene bezene yapmış g;$i :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk