FX-T12 Makyaj çalışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İnOsman abim hayırlı uğrulu olsun kazasız belasız günlerde kullanırsın İnşallah süper olmuş,şimdi Mehmet abinin elinde imkan olsa çok daha süper kundaklar yapar diycem kafama şaplak gelecek Mehmet abiden.Osman abi galiba havadaki nemden olsa gerek sanki tik yağı daha da koyulaştırmış ayrı bir hava vermiş yine de bilmiyorum,Mehmet abi ellerine sağlık Osman abi tekrar hayırlı uğurlu olsun

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png

• İnOsman abim hayırlı uğrulu olsun kazasız belasız günlerde kullanırsın İnşallah süper olmuş,şimdi Mehmet abinin elinde imkan olsa çok daha süper kundaklar yapar diycem kafama şaplak gelecek Mehmet abiden.Osman abi galiba havadaki nemden olsa gerek sanki tik yağı daha da koyulaştırmış ayrı bir hava vermiş yine de bilmiyorum,Mehmet abi ellerine sağlık Osman abi tekrar hayırlı uğurlu olsun

Saygılar
    Veysi

Teşekkür ederim Veysi,,Daha iyileri sana nasip olur inşallah..
    İmkan,Makina Takım konusunda haklısın Mehmet bey bu işi profesyonel anlamda yapmaya kalksa harikalar yaratacağından eminim..ellerine sağlık.
    Kundak üzerine Sadece Tik yağı sürdüm..Tik yağıda renk olarak zeytinyağı renginde ,,renk koyuluğu ondan değil,Cevizin kendi renginden kaynaklanıyor.yağ sürünce renk ortaya cıktı.

A Takımı Üyesi