Dürbün ayakları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hawke dürbünün takıldığı ayakları fazla sıktığımdan ötürü allen anahtarın boşa dönmesinden sökemiyorum. Nasıl sökebilirim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• usta ayıtır sorması hawkenin vidalarını yalama yaptıracak kadar sıkmayı nasıl becerdin helal dorusu vidayı çevirirken alttan ittir yada durum müsayit ise kargaburun ile çek en olmayacak ihtimallede alyan anahtarı kastır çevirirken çek

• Hawke - Pro Mounts Adjustable 30 aynı problemi bende yaşadım sag sol ayar merkezlerinden 50 60 atıştan sonra kontralarını sıktıgım halde gevseme olustu ayakları inceledimde yataklar alüminyum oldugundan vida yatakları bozulmuş tornacı bir arkadaşımın tavsiyesi ile helicoil yatakla halletti ve saglam oldu

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bestkatana ().

• Arkadaslar merhaba, Hawke tek parca dürbün ayaklari hakkindaki görüsleriniz nelerdir? Yakin zamanda fotograftaki Tek parca ayagin siparisini V-mach kit ile beraber vermek istiyorum. Yayli tüfek kullandigim icin tepme de pcp ve diger modellere oranla daha fazla oluyor. Dürbünün detayli özellikleri icin;

Hawke Hm6144

[Resim Engellendi: http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/spechm61444bvku50fa1.jpg]

[Resim Engellendi: http://img5.fotos-hochladen.net/uploads/unbenannt7a5rkjywdn.jpg]

Saygilar.

• Konu hortlayacak ama; Hawke dürbün ayakları okadar kaliteli değil, bir sportsmach kadar asla değiller, hatta orta kaliteli çin malı ayakların üstüne Hawke ismi yazılmış sadece.
    Hawke markası hakettinden daha pahalı satılıyor, birkaç model optiği hariç kaliteli bir marka değil genel olarak.6 tane hawke optik 2 tanede hawke mount kullandım hiçbirinden yeterince tatmin olamadım