İlk tüfegimi sonunda aldım :) Hatsan Mod 99 22 cal.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güle güle kullanın..hayırlı olsun ankara team'ın buluşmalarına bende katılmayı çok istiyorum fakat çoook uzaklar bana ters vasıtam olmadığı için düşüyor..bikaç arkadaş daha olalım bi taksi tutup gidelim bari:))

Hatsan mod 125 sniper
    optima 3.9x44e dürbün
    :rolleyes:

• Hepinize çok teşekkür ederim abilerim arkadaşlarım . Tüfek ile haftasonu ancak atıs fırsatım olucak onun dısında henuz durbun bile sıfırlamadım dogrusu :) Ankara Team buluşmalarına nasıl gelecegimi bilmiyorum Mehmet abi abidin paşa şehitlik tarafında oturuyorum da oradan nasıl gelirim bilgim yok hiç :?

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• Estağfurullah abi nedemek teşekkür ederim :)

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• Arkadaşlarım abilerim bugün silahla atışa gittik ancak hava çok soğuk olduğundan pek klama fırsatımız olmadı doğrusu.Pellet olarak Hatsan-JSB exact jumbo rs 13.43 grain lik pellet kullandık . Yaklaşık 40-50 metre de boş bir ev vardı harabe şekilde.Camlarını vurduk fakat kıramadık o camları kıramayınca da bu silahla 200 metre de nasıl şişe kırıldı aklım biraz karıştı doğrusu 8|

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• camlara gidip yakından baktınızmı belki delip geçmiştir şayet delmemiş ise piston cntası yıpranmış olabilir veya namlu girişindeki conta hava kaçırıyordur kırmaması mümkün degil

• Yok valla bakamadım yüksek bir yerdi gidemedim dogrusu ama birtane camın yarısı yoktu yarımcama 3 atış yaptım 3 atıştada birer parça kırdı camın kenarlarından ancak diğer tam camlara çarptı fakat ne oldu sonra bilmiyorum hiç birini kırmadı fakat dürbünden camların titrediğini görüyordum vurunca .

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• Teşekkür ederim.Daha iyileri sizlerin olsun inşallah :)

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..