04.12.2011 buluşması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hayırlı geceler.ben yarın kardeşimle beraber ps e gideceğim.gelmek isteyenleri davet etmek istedim.Hayırlı geceler...

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Yazmayı unuttum 9.30 10.00 arası orda olurum.daha erkeni çok soğuk oluyor :)

AB Rh (-)

• yani 6 buçuk saat orda olacağım diyorsun ve ben daha eve yeni geldim :) size iyi atışlar.

Falcon Prairie Bull Barrel Lighthunter - Walnut - .22 thumbup.png
    Crossman C11

• Okadar duramam heralde abi :) ama keyfini çıkarmadan da gelmem. :) bugün gelecek yok gibi sanki ben 1saate çıkıyorum evden?

AB Rh (-)

• 6 buçuk saat sonra orada olacağım diyorsun diyecekmişim sonrayı eksik yazmışım yav. ;kihhik,

Crossman C11

• 6 buçuk saat sonra orada olacağım diyorsun diyecekmişim sonrayı eksik yazmışım yav. ;kihhik,

;kihhik, şimdi oldu abim.bende gittim,ben kardeşim babam 3ümüz bi güzel eğlendik peletler bitti geldik :)

AB Rh (-)

• oh iyi etmişsiniz. şişelerin hepsini patlattınız yani baba oğul kardeş ne kadar güzel :) aile ile birlikte geçirilen güzel bir pazar olmuş sanırım :)

Crossman C11

• oh iyi etmişsiniz. şişelerin hepsini patlattınız yani baba oğul kardeş ne kadar güzel :) aile ile birlikte geçirilen güzel bir pazar olmuş sanırım :)

Evet abi valla öyle oldu :) babam ilk kez attı.baya da hoşuna gitti. :) kağıt şişe fişek pelet kutusu ne bulduysak attık desem daha doğru olur :)

AB Rh (-)