Zoraki HP-01 Ultra TEST sonuçları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.
    Umarex Nighthawk 4.5 Tactical

Diana mod 52 Superior 0,22 cal.
    Crosman pumpmaster 760 4.5 (Pellet&BB)

Vursan 7+1 y.otomatik(1996)

• Hüseyin abi bunlar yakın için sanırım.yani 3 5 cm gibi.benim elimde de bi lüp var tekli.gözüme yaklaştırıp taşa yada taş için çıkardığım tırnağa bakıyorum.oda dediğim gibi 3 5 cm sonra görüntü bulanıklaşıyor.

Ben aslında saat bakımı için almıştım ama parçalayıp bir atış gözlüğü de yapabiliriz :) Bakalım vakit bulursam yapacağım.

• Ben aslında saat bakımı için almıştım ama parçalayıp bir atış gözlüğü de yapabiliriz :) Bakalım vakit bulursam yapacağım.

saat bakımını duyunca soramadan geçemedim Hüseyin bey,saatle alakalı bir foruma üyeliğiniz var mı?

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.

• Hüseyin abi bunlar yakın için sanırım.yani 3 5 cm gibi.benim elimde de bi lüp var tekli.gözüme yaklaştırıp taşa yada taş için çıkardığım tırnağa bakıyorum.oda dediğim gibi 3 5 cm sonra görüntü bulanıklaşıyor.

Sadece turksaat forumu var ona da çok giremiyorum. Ancak bir şey gerektiğinde..

• Sadece turksaat forumu var ona da çok giremiyorum. Ancak bir şey gerektiğinde..

beni aynı isimle orada bulabilirsiniz.hatta havalı silahlarla alakalı bir konuda açmıştım.bir kaç meraklı arkadaşımız var.saatlerle alakalı benimde bir süredir paylaşımım yok. rumi'yi kaçırmadım güzel bir saat oldu.konuyu dağıtmadan noktayı koyayım :) .

Zoraki ultra hp 01-2 0.177 cal.

• beni aynı isimle orada bulabilirsiniz.hatta havalı silahlarla alakalı bir konuda açmıştım.bir kaç meraklı arkadaşımız var.saatlerle alakalı benimde bir süredir paylaşımım yok. rumi'yi kaçırmadım güzel bir saat oldu.konuyu dağıtmadan noktayı koyayım :) .

Hocam güle güle kullanın. Benim işimin bir parçası da tasarım olduğu için göz zevkime biraz güveniyorum. Ben sadece tasarımı için saat alıyorum. Tabi orjinal olması veya 1. kalite replika olması tercih sebebi :) maalesef ben o saati beğenemedim. İşçiliği mekanizması çok güzel diyorlar. Açıkçası Romanson ve Edox'ta o tasarımı andıran modeller var ve çok daha şıklar. Ama Rumi limitli üretim olduğu için yerli saat koleksiyoncularında olması gereken bir saattir diye düşünüyorum.

• Ben aslında saat bakımı için almıştım ama parçalayıp bir atış gözlüğü de yapabiliriz :) Bakalım vakit bulursam yapacağım.

Merakla bekliyorum abi :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)