sonunda benim de havalı tüfeğim oldu :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img115.imageshack.us/img115/8179/dsc00479bh0.th.jpg]

bu dergilerin en üst kısımlarına gelen saçmalar 900 sayfayı delip geçiyor

[Resim Engellendi: http://img223.imageshack.us/img223/9149/dsc00481jy3.th.jpg]

kapının kalınlığı yaklaşık 3-4 cm. soldan 4. delik kapıyı delip geçiyor

[Resim Engellendi: http://img137.imageshack.us/img137/264/dsc00482xv8.th.jpg]

veee final olarak

[Resim Engellendi: http://img510.imageshack.us/img510/3732/dsc00483hf7.th.jpg]

şimdi ben attıktan sonra tabi saçma nerelerden geçip de gitti tam söyleyemiyorum sonuçta kitabın içinden 60-70 saçma geçmiş bunlardan sadece 6-7 tanesi geçebilmiş kitapları. benim tahminim çamaşır makinasını yamulturken kitaplara değmeden direk kapıyı deldi geçti ve çarptı. tam sıfırlayamadığım için tahmin edemiyorum. fakat şundan eminim. 900 sayfayı delip kapıyı de delip geçtiğinden.

"Optima550 Magnum susturuculu"

• Yukarda "8 kalın kitabı ve kapıyı deldi" demişsiniz. Bende 8 kalın kitap deyince 300 er sf desen 2400 sf yapar ki bunu ateşli silahla geçersiniz ancak diye düşündüm açıkçası. Birde kapı var tabi :!: . 1 kalın kitap ve bir dergi deldi sonrada kapıyı deldi deseniz bu şekil msj yazılmazdı sanırım :)

• bu arada coğrafyadan nefret ediyorum onu da belirteyim de içimde kalmasın.

• ya şimdi karşılıklı konuşmadığımız için yanlış anlaşılmalar olabiliyor. 8 kalın kitabı hedef yaptım ama kitapların ebadları değişik olduğu için sıfırlama yaparken diğre kitapların üst kısmına gelen saçmalar delip geçmiş. yanlış anlaşılmalar oluyor tabi böyle. itinayla coğrafya kitabı delinir

• kalite saçma kullan bak nası deliyo çamaşır makinesini annen den dayak yersen sorumlusu ben deyilim haa ;şrofls;.

• allahtan silahı kurmaya gücü yetmez ;tese;kkur yoksam vururdu valla. bilmeden yaptığım için affetti. makina da yeni :D. hayır cidden görmedim kitapların arkasında kaldığı için. kalite saçmaları evde kullanmam zati. bu arada elim nasır tuttu acıyor silahı kurmaktan. nemenem bişeymiş. yalnız mazoşist miyim yoksa havalı silah hastası mıyım bilmem ama, asıl silahı atmaktan değil kurmaktan zevk alıyorum. ;#taban^l çok ilginç bi enstantane bu.

• valla iyi olur be arkadaş birlikte atışa gidelim +;tuftabV#:thumbup:x;.z

Optima 635

• lideroth kardeş hayırlı olsun iyi atışlar

Optima 635

• valla iyi olur be arkadaş birlikte atışa gidelim +;tuftabV#:thumbup:x;.z

yanlış anlamıyorsam benim için dediniz ^^ zamanım yok gibi bir şey vallah iş market işi olunca ütelik sezonda yavaş yavaş açılmaya başlıyor mevcut elamanın yabancı dili çok zayıf bundan dolayı çakılı kaldım marketde ;#^+.

• hocam tüfeği kurarken namluyu elimden kaçırdım şak diye çarptı gövdeye ömrümün 10 senesi gitti :D. zaten bu ömrümü bi fb yedi şimdi bir de bu tüfekten gitti 10 sene. zararı dokunmaz inşallah. bu arada herkese teşekkürler hayırlı kazasız ve belasız olur inşallah.

• kardeş istersen bana kadir diye de seslene bilirsin..burda bu işe yıllarını vermiş usta abilerimiz var onlara hocam dersen ben de çok memnun kalırım...farz etki burası bir okul bende senin gibi bir öğrenciyim burda ^^ ayrıca geçirdiğin ufak kaza için geçmiş olsun derim..bende optimayı oturduğum yerden kurarken elimden kaçırmıştım tüfek havada bir tur attı az kalsın kafamı yarıyordum..umarım önemli birşey olmamıştır tüfeğinde

• asıl silahı atmaktan değil kurmaktan zevk alıyorum. çok ilginç bi enstantane bu.

arkadaşın sözü içindi kadir arkadaş

Optima 635

• evet sanırım arkadaşımız tüfeği kırmaya kendini fazla kaptırmış olmalıki bir ara yorgun anına gelmiş namluyu elinden kaçırmış ^^

• sorma kadir abi ya. sağ kolum hamladı ;tufey# . harbi harbi yaza formda bi vücudla girecem ;keyf;;dance; arada da sol kolumla kuruyorum ki orantılı olsun ;tufey#

• Haftada 4 kere atmaya gidiyorum. Toplamda 50 km yol kat ediyorum ve devamlı tüfeği elimde taşıyorum, kendim kuruyorum. Normalde sağlakım ama sol elle kuruyorum alışkanlık oldu. Hemde öyle 2 saat uraşmıyorum kurmak için yürürken dipçiği bacağıma dayıyorum adımı atarken kuruyorum saçmayı koyuyorum şak diye kapatıyorum. Ama bunu yazın yapacağımı sanmıyorum kış olmasına rağmen banyodan çıkmış gibi terlediysem yazın erir giderim.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• Dostum, bu hızla devam edersen evden kovulman yakındır. Morçatı Havalı Tüfek Severler Sığınma Evi de yokki. Çadırda yatarsın.

[/quote]
    kapının kalınlığı yaklaşık 3-4 cm. soldan 4. delik kapıyı delip geçiyor

şimdi ben attıktan sonra tabi saçma nerelerden geçip de gitti tam söyleyemiyorum sonuçta kitabın içinden 60-70 saçma geçmiş bunlardan sadece 6-7 tanesi geçebilmiş kitapları. benim tahminim çamaşır makinasını yamulturken kitaplara değmeden direk kapıyı deldi geçti ve çarptı. tam sıfırlayamadığım için tahmin edemiyorum. fakat şundan eminim. 900 sayfayı delip kapıyı de delip geçtiğinden.[/quote]

• yazın sıcaklar girdimi atış falan yapamayız hele antalyada hiç olmaz buarada ufakta dambıl çalışması yapmış oluyoruz

Optima 635

• morçatı havalı tüfek severler sığınma evimi :!:;şrofls;.#hims;lol; arkadaşımızı bir an oralarda küçük emrah gibi düşünüyormda #hims sığınma evinin kapısına ilk vardığında dermiş abi ne iş olsa yaparım bir gün gün gelir borcumu mutlaka öderim #hims#hims;atlise; .....