sonunda benim de havalı tüfeğim oldu :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hocam tüfeği kurarken namluyu elimden kaçırdım şak diye çarptı gövdeye ömrümün 10 senesi gitti :D. zaten bu ömrümü bi fb yedi şimdi bir de bu tüfekten gitti 10 sene. zararı dokunmaz inşallah. bu arada herkese teşekkürler hayırlı kazasız ve belasız olur inşallah.

Arkadaşım geçmiş olsun , Tüfeği kurarken elinden kaçırmamaya özen göster zira eğik biir namluya sahip olabilirsin , bence namlunu şimdide bi kontrol et, namludan kurmalarda bu tür şeyler olabiliyor :thumbup:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Arkadaşım geçmiş olsun , Tüfeği kurarken elinden kaçırmamaya özen göster zira eğik biir namluya sahip olabilirsin , bence namlunu şimdide bi kontrol et, namludan kurmalarda bu tür şeyler olabiliyor :thumbup:

yamulmuş mu anlayamam ki ben. çok kötü bir durum. atmak için parka gittim. 3.5 ata ata nişan aldım. gitti arkada ki elektrik santraline şak ding die bi ses geldi insanlardan azar yedim. nefret ediyorum nasıl bir belediyecilik bu. biz atıcıları düşünen bir belediye yok mu. şehrin ortasında boş bir arazi bile olmaz mı kardeşim ya.

Haftada 4 kere atmaya gidiyorum. Toplamda 50 km yol kat ediyorum ve devamlı tüfeği elimde taşıyorum, kendim kuruyorum. Normalde sağlakım ama sol elle kuruyorum alışkanlık oldu. Hemde öyle 2 saat uraşmıyorum kurmak için yürürken dipçiği bacağıma dayıyorum adımı atarken kuruyorum saçmayı koyuyorum şak diye kapatıyorum. Ama bunu yazın yapacağımı sanmıyorum kış olmasına rağmen banyodan çıkmış gibi terlediysem yazın erir giderim.

hocam sen komandoluğa özenmişin. ben max 6-7 km yürüyorum o da domuz avında :D 50 km demek benim için dünya turu atmak gibi bişey. nerede 50 km yürüyosun onu da anlamadım dağa falan mı çıkıyosun. bünyene yazık kardeşim.

morçatı havalı tüfek severler sığınma evimi :!:;şrofls;.#hims;lol; arkadaşımızı bir an oralarda küçük emrah gibi düşünüyormda #hims sığınma evinin kapısına ilk vardığında dermiş abi ne iş olsa yaparım bir gün gün gelir borcumu mutlaka öderim #hims#hims;atlise; .....

aslında kursalar öyle bir yer atış poligonu da koyarlar gönlümüzce sıkarız. evin içinde olmuyor çok güçlü tüfek ya.

[quote='mcema',index.php?page=Thread&postID=18253#post18253]Dostum, bu hızla devam edersen evden kovulman yakındır. Morçatı Havalı Tüfek Severler Sığınma Evi de yokki. Çadırda yatarsın.

bu tüfek çok cins bişey. herşeye ateş etmek geliyor içimden. her şeyi vurmak istiyorum. hele o kapının önden girip arkadan 3-4 kat büyük parçalayarak çıkmış ya çok zevk aldım o görüntüden. sürekli atasım geldi ama anne korkusu da bir başka. çenesiyle döver adamı

[

"Optima550 Magnum susturuculu"

• belediyecilerden azar mı işitdin :!:;şrofls;. dikkat et adamları yanlışla vurma kardeş...senin için de gerçekden büyük bir sıkıntı şehir atış yapa bileceğin bir yerin olmayışı :( formda bir çok ankaralı abilerimiz var kardeşlerimiz var sana uygun atış yapabileceğin bir yer gösterirler

• belediyecilerden azar mı işitdin :!:;şrofls;. dikkat et adamları yanlışla vurma kardeş...senin için de gerçekden büyük bir sıkıntı şehir atış yapa bileceğin bir yerin olmayışı :( formda bir çok ankaralı abilerimiz var kardeşlerimiz var sana uygun atış yapabileceğin bir yer gösterirler

varsa ayrancı tarafında mutlu olurum. uzak yerler için gerek yok memlekette ya da arkadaşın bahçe var orda atabilirim. fakat ben haftaiçi atmak istiyorum. haftasonu sorun değil bulurum da hafta içi yok işte atacak yer. okul çevreleri var boş oralarda da polis kol geziyor. bir de liseli veletler gelecek abi biz de atalım vayy silaha bak kaça bu abi, adam vurur mu, aaaa polatın silahı gibi şeyler diyecek. ben çok tahammüllü insan değilim :D

• ayrancı :!: oraları neredeyse şehrin göbeği kardeş şimdi anlıyorum belediyecilerin neden sana söz ettiğini

• Yok yanlış anladın 4 günde 50 km yapıyorum. Yani gün başına 12 13 kilometre düşüyor.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• varsa ayrancı tarafında mutlu olurum. uzak yerler için gerek yok memlekette ya da arkadaşın bahçe var orda atabilirim. fakat ben haftaiçi atmak istiyorum. haftasonu sorun değil bulurum da hafta içi yok işte atacak yer. okul çevreleri var boş oralarda da polis kol geziyor. bir de liseli veletler gelecek abi biz de atalım vayy silaha bak kaça bu abi, adam vurur mu, aaaa polatın silahı gibi şeyler diyecek. ben çok tahammüllü insan değilim :D

arkadaş atla oran sitesine giden otobuse minibuse mogan gölüne gidebiliyorsan git orada at atabildiğince ;atlig;;#taban^l;tufey#+;tuftabV#

Optima 635

• ayrancı :!: oraları neredeyse şehrin göbeği kardeş şimdi anlıyorum belediyecilerin neden sana söz ettiğini

arkadaş atla oran sitesine giden otobuse minibuse mogan gölüne gidebiliyorsan git orada at atabildiğince

şehrin göbeğinin de tam ortası :D ama buralarda atmak daha eğlenceli çünkü risk unsuru var :D neyse ben artık memlekete giderim. memleket ankara zaten yerlisiyim :D olmadı arkadaşın bahçe var oran uzak. mogan gölü daha da uzak :D

• aynı durum bendede var atış için 30-40 km yol yapmak lazım zor oluyor arabasız zor

Optima 635

• araba var da, akşamları kullanabiliyorum hafta sonu da kullanıyorum. gündüz babam işte oluyor. yani anlayacağınız hafta içi arka bahçede teyzelerin dırdırını çekecem bu sefer de.

• retno abi mogan da eskiden atılırmı bilmem ama şimdi atmak imkansız. her yer güvenlik olmuş. döverler adamı vallah #hims

webley patriot 5.5

• evet son zamanlarda durum malesef böle ya poligona ya köye gitçez artık ( köye veya beldeye yerleşmek ;atlı{# en iyisi herhalde )

Optima 635

• walla ankarada atıcılık zor zanaat ben batıkentte oturuyorum , burda gizli bi açık hava poligonum var , sote bi yer alabildiğine uzun mesafe 500-600 metre bi mesafe var , bi yan istanbul yolu iki yan tepelik üstelik şişe sıkıntısıda olmuyo alemciler saolsun her yer içki şişesi dolu :D çeşit çeşit şişe bulunuyo ve en güzeli kır kır bitiremiyosun tüfek kurmaktan kollarımda derman kalmıyo haftada 1-2 kez gidiyorum saklı cennete :) veriyorum pelletin gözüne , havalar düzelmeye başladı artık baraja balık avına gideriz orda daha hoş oluyo atış rüzgarsız havada su durgunken pelletin nereye düştüğünü görebiliyosunuz , suya bi şişe atıp yüksek biyerden atış yapıyoruztabi mesafe en az 100 metre olacak ki tadı çıksın ;)

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• Nerede demiştin ???? ;atlig;;atlig;;#taban^l;#taban^l

walla ankarada atıcılık zor zanaat ben batıkentte oturuyorum , burda gizli bi açık hava poligonum var , sote bi yer alabildiğine uzun mesafe 500-600 metre bi mesafe var , bi yan istanbul yolu iki yan tepelik üstelik şişe sıkıntısıda olmuyo alemciler saolsun ,;)