Daystate veya Fx seçimi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yakın zamanda edineceğim pcp konusunda kararsız kaldım, ilk düşüncem stoğa girince fx royale 400 sentetik kundaklı, ancak daystate kafamı karıştırdı air ranger görünümü nedeni ile pek hoşuma gitmedi fiyatta pahalı ve dolum için scuba şart sanırım.

huntsman çok hoşuma gitti hem kısa ve hafif kompakt ,yivli tüfeklere acayip benziyor fiyat olarakta uygun. sizce 144 cc tüp yeterli olurmu? gücü menzili yeterlimidir?
    yoksa vazgeç bu sevdadan fx royale 400 mü al dersiniz

bu arada almak istediğim silahın special versiyonu

http://www.ucarav.com/urun/hun…cp-havali-tufek-4719.html

• Airwolf veya Fx royal 400 arasinda dusunp bir tercih yapin bence. Ikiside almak istedigim tufeklr arasinda. Memnun kalmazsaniz bana satarsiniz :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Başkalarında var mı böyle birşey bilmiyorum ama , işçlikli kaliteli bir tüfek gözünüze hoş gelmese dahi gözünüz alıştıktan sonra beğenebiliyorsunuz.Bazem tam terside oluyor.

• Sabırsızlıkla bekliyorum bu yazının sonucunu ..

Tüfeğimi edinmem de katkısı olan tüm forumdaşlarıma ve büyüklerime teşekkürü bir borç bilirim.

K.A. Air Arms S510 SL Xtra FAC .22 / 42 Fpe

Hawke Sport HD 2-7x32

• Erdinç beyin dediklerine aynen katılıyorum.Ayrıca Markası daystate olsa bile 144cc lik tüpe sahip bir tüfek almazdım.fx benim ilk tercihim olurdu.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Huntsman Classic tüpü 114cc kapasiteye sahiptir,
    144 cc olan Huntsman XL, Mk4 ve Panther (230 bar dolumla yaklaşık 50-60 regüle atış yaparlar)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Rengarenk saati yanda olmasın, hesap makinası gibi ekran, kablo ve kart olmasın, kurma kolu burnunun ucunda olmasın, İngiliz malı olmasın, şarjör 12 li olsun, 2.9 kg falan olsun, bilemeyeceğim gönlüne göre olsun :)

• ROYAL 400 bende bekliyorum ahsap kundak Daystate biraz pahalı geldi bana bilermiyorum sonucta tercih meselesi ancak Fx 400 cc tüp mevcut stabil atış sayısıda gayet iyi şimdiden seçeceğin marka ne olursa olsun hayırlı olsun :)

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• ROYAL 400 bende bekliyorum ahsap kundak Daystate biraz pahalı geldi bana bilermiyorum sonucta tercih meselesi ancak Fx 400 cc tüp mevcut stabil atış sayısıda gayet iyi şimdiden seçeceğin marka ne olursa olsun hayırlı olsun :)

fx royal 500 de olsa hiç de fena olmaz yani :love:g;$i

huglu süperpoze 12 calibre

mke çifte 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

hugsan otomatik 4+1 12 calibre

ford c max 1.6 182 hp ecoboost

• FX alırsanız daha iyi olur

FX Gladiator
    Diana Mod 48
    Daystate AirWolf MCT FAC 40 fpe, bazen 27fpe
    "Verba volante,Scripta manent"

• Ufukta FX olduğunu sanmıyorum Ülkemiz için.
    Gelecek bile olsa, sitede görünen fiyatlara aldanmayın geçen senenin fiyatları onlar. Daystate ve AA ların yeni fiyatları göz önüne alınırsa muhtemel ikisi arasında bir fiyata satılır ki pazarı takip edenler bilir, FX gelecek olursa fiyatlar hayal kırıklığı yapabilir. Saygılar

• beyler tabii bu tüfeklerde güzel ama evanix leride hesaba katmamazlık etmeyin, bu tüfeklerden aşağı bir tarafı yok. orjinal yayı ile biraz hızlıdır ama yay ı biraz kısaltınca fazla ve kararlı atışlar yapılabiliyor. ama yinede son kazık fiyatları ile benim gözümden düştü o ayrı. hatsan pcp lerde 600-700tl ederleri var yok bt yok bilmemne makyaj derken, 100 de bilmem kaç kar marjı ile cüzdanlara sortiyi yaptı :) bu yüzden ben daystate diyorum.

• Bence daystate air ranger yada airwolf daha stabil atışlar yapabilirsin daha pahalı olabilir ama vermişken parayı daha iyisine ver bence araştırmalarım sonucu arkadaşımda var royal400 ve oda çok iyi seçim senin saygılar....

• FX Royal 500 derim AirRanger sahibi olarak.Hem regulatörlü hem güçlü tüfek bildiğim kadarı ile.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Arkadaslar madem konu acılmıs, müjde Yatagun mayıs ayında FX Royalleri getirtiyor insallah. Bilginize.

güzel, bu bilgiyi nereden edindiniz merak ettim?

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Benimde bilgim var FXLER hakkında ıkı hafta önce Mustafa bey ile görüşmüştüm mayıs ortası yada nisan ilk haftası gibi stoklara girekcek yeni silahlar ve malzemeler :)

Weihrauch HW 97K 5.5mm
    Benjamin XL 1100 5.5MM

• merhabalar;

gecen cumartesı yenı almıs oldugum huntsman xl yı sahada deneme sansımız oldu;

[Resim Engellendi: http://farm9.staticflickr.com/8091/8527234911_4363f9bf29.jpg]

urune aıt krono sonucları: (15,89 JSB)

ilk sarjor 230bar baslangıc
    927
    944
    956
    964
    974
    982
    989
    999
    1005
    1005
    __________200bar

ıkıncı sarjor 200bar baslangıc
    1076
    1001
    1001
    1002
    993
    986
    983
    973
    966
    961
    ___________170bar

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Aranan kriter lerin içinde kalite ön planda ise daystate bi adım önde.aranan özelikler atıcının beklentilerine göre sıralanmalı öyle bi karar verilmeli.