HATSAN BT65 SB-W 5,5 MM Hakkında bilgi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • HATSAN BT65 SB-W 5,5 MM Kullanan varmıdır.

Varsa önerirmisiniz

İlginiz için teşşekkürler

• bir kaç adet görme ve kullanma, sahipleriyle görüşme imkanım oldu. çok güçlü, ağır ama benim ölçütlerimle isabetsiz bir silah . ayrıca hava tüketimi çok fazla ki gücü nedeniyle çok hava tüketmesi de normal.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• memed,kardeşim
    , ben plastik kundaklı olanını kullandım. güç yüksek,ben attıgımıda vuruyordum 8*32*44 bsa dürbünle 25,4 gren jsb pellet ile harika işler çıkartıyordum.alacaksan,tavsiye ederim. ama senin aradıgın güç ise 50-120 metre de güzel iş çıkartırsın. saygılarımla....

• Benimde kullandığım BT-65 ler çok isabetli değildi. Demek ki isabetli olanı da varmış. Gördüğünüz gibi firmanın bir standart problemi var o yüzden tavsiye etmiyorum. Yok ben çok şanslıyımdır diyorsanız ona birşey diyemem ama dediğim gibi ben olsam kesinlikle almam, üzerini tamamlar 2.el Glad ya da sıfır AA s510 alırım. Saygılar

• BT65 ile AA arasında 2 kat fiyat farkı var. BT65 fiyatına göre kötümüdür sizce?

Ona bakarsanız Jetta ile 5.20 arasında da fiyat farkı var. 5.20 ile SLR arasında da fiyat farkı var. Bahsettiğiniz karşılaştırma çok sağlıklı bir fiyat-performans karşılaştırması olmuyor.

Şöyle anlatmaya çalışayım; yaklaşık 1,5 sene evvel AT-44 Long pcp almıştım yeni çıktığı zaman isabetli ve güçlüydü. Benden sonra alan başka bir arkadaşın AT-44 Long tüfeği isabetsizdi, bir diğerinin ki isabetsiz ve çok hava tüketiyordu. Bir diğerinin ki isabetli fakat sağından solundan garip sesler geliyordu vs vs vs. Daha sonra AA s410 sahibi oldum, benden önce ve sonra sahibi olanlarda var. Hiçbirinden kalitesi, isabeti,gücü, namlusu, kundağı vs vs vs hakkında olumsuz bir şey duymadım. Buda bana bu pcp nin fabrikada üretilirken ne kadar hassas olduğunu ve bir STANDART yakaladığını gösterdi. Şimdi konuya dönersek;

BENİM Kullandığım 2tane BT-65 de hem çok hava tüketiyordu, hemde İsabetsizdi. Bir başka üyemizin kullandığı burda yazdığına göre kesinlikle güçlü ve isabetliymiş. Yani Hatsan üretimde bir yanlış yapıyor oda STANDART yakalayamama sorunu. Onun için diyorum ki; ben bu saatten sonra beni şaşırtmazsa Hatsan pcp almam. Yok ben yine de şansımı denemek istiyorum diyorsanız ona birşey diyemem. Onun yerine forumdan 2.el BT-65 alın daha ucuza gelir. Saygılar

• AA s510 fiyatı ne kadardır

veya önerebileceğiniz 1.500 tl civarında başka bir pcp varmıdır.

• Bir tanede yerli üretim pcp'm olsun diye bu tüfeği almaya niyetlenmiştim ama meenet 'in yorumundan sonra vazgeçtim diyebilirim. Nedeni ise Standart yakalama konusunda güzel bir açıklama yapmış. Kalite ve üretim konusunda STANDART önemlidir (bence). Ayrıca iyinin bana denk gelmemesi gibi şansızlığım çoktur :) :)

Evanix Windy City Sidelever 22.cal ---> Hawke Sport-HD IR 4-12X50 AO IR
    Hatsan Mod 125 Sniper 22.cal ---> Optima 3-9X44E