Cfx royali biraz daha güçelnedirebilmek...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar..Ben Bursa Orhangazi den Ufuk ŞEN... 26 yaşındayım...Bir fabrikada işçiyim, evliyim....Havalı silah tutkum çocukluktan geliyor...Neyse kısa keseyim.Bende bir adet Cfx royal 5.5 var , ve ben bunu biraz daha nasıl güçlendirebilrim..Değişik tipte yaymı takmalıyım , yada altın tetik dedikleri tertibattan mı takmalıyım..Ve internette şöyle bişi gördüm sizce ne işe yarar ? Amacım belli metrelerde daha kuvvetli daha delici atışlar yapmak,sadece vurduğu yerde iz yapıp bırakması değil delip geçmesi..Herşey için konuşmuyorum mesela laminant parkeyi delip geçmesini istiyorum 20 metrede..Ve birşey daha , aklınıza gelebilecek önerileri değerlendiririm..Saygılar sevgiler...

• bence cfx royal için o güçlere çıkmak gereksiz (tüfeğe zarar verme olasılığı).bende 4.5 mm si vardı isabeti anca tetiği değiştirdikten sonra stabil hale geldi. size tavsiyem maccari den yay ve keçe sipariş edip bir de altın tetik takarsanız uzun zaman memnun kalırsınız.ama tahribat için başka tüfeklere bakmanız gerekebilir pcp ler gibi :)

sevgiler

İ Z M İ R
    Sarsılmaz Kılınç Light 2000 9 mm
    Sarsılmaz Sar9 - Mete 9mm

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

Gamo Cfx Royal .177 + Tasco 3-9x56 red AOE

Weihrauch HW 97 K .177 + Falcon T50 10-50 x 60
    Nikula 6-24x50 Red-Green AOE

Üç kuruşluk adama beş kuruşluk değer verirsen aradaki iki kuruşa seni satar

H İ T

• bence cfx royal için o güçlere çıkmak gereksiz (tüfeğe zarar verme olasılığı).bende 4.5 mm si vardı isabeti anca tetiği değiştirdikten sonra stabil hale geldi. size tavsiyem maccari den yay ve keçe sipariş edip bir de altın tetik takarsanız uzun zaman memnun kalırsınız.ama tahribat için başka tüfeklere bakmanız gerekebilir pcp ler gibi :)

sevgiler

Teşekkür ederim üstadım, fakat bu gibi konularda biraz acemiyim..Bunları nerden temin edebilirim ?

• yay ve keçeyi buradan = http://www.airrifleheadquarter…g/item/251488/7718385.htm
    grt III tetiğide buradan = http://www.charliedatuna.com

sipariş edebilirsin

SEVGİLER

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• zor değil ben oradan sipariş etmiştim

sevgiler

İ Z M İ R

ZORAKİ Hp-01 Ultra .177

H İ T

• hatsanın yaylarını tavsiye edebilirim. saçmaların arkasına herhangi bir sanayi yağı da damlatırsanız dizel etkisi ile tüfeğiniz çok güçlenir bu arada dizel etkisi pek önerilmez tüfeğe zarar verir diye... ben bir sıkıntısını göremedim yıllardır. tüfek yağı patlatamıyorsa saçmanın arkasına oyuncak mantar tabancalarının yakıtlarından deneyebilirsin. daha da faazla güç istersen biraz daha modifikasyonlar gerekecektir.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Tüfeğiniz Serkan78'in dediği barutu da ateşleyemiyorsa, bu iş nitro gliserin'e kadar gider. "Ben denedim bir şey olmuyor" diyerek bu işi çok iyi bilmeyen insanlara tavsiyede bulunmak ne kadar doğrudur bilmiyorum. Dizel etkisinin zararlarını zaten kolayca göremezsiniz. Tetik grubunu tutan ana blok pimlerinden, piston keçesine kadar her yere dizel etkisi zarar verir. Tüfeğin gücünü bir miktar arttırırsınız ama, isabetiniz mahvolur.
    Ufuk Bey, tüfeğinizin gücünü arttırmayla uğraşmayın, sonuç hayal kırıklığı olur. İlla güç istiyorsanız, daha güçlü bir tüfek ile cfx'i değiştirin. Ya da, GRT tetik ve maccari yay ile locktime' kısaltıp, mevcut güç ile daha isabetli atışlar yapabilirsiniz.