Benjamin Trail NP XL 1100 Sizce nasıl ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • CROSMAN MARKA
    • 5,5 CAL (.22) PARAŞÜT MERMİ ATMAKTA
    • YAYLI
    • NAMLU KURMALI
    • NAMLU ÇIKIŞ HIZI 1100 FPS (334 M/SN)
    • TOPLAM AĞIRLIĞI 4,15 KG
    • TOPLAM UZUNLUK 1122,55 CM
    • AHŞAP DİPÇİK
    • YİVLİ NAMLU NAMKU SES KESİCİLİ
    • 3-9X40 ÖNDEN PARALAX LI DÜRBÜN
    • TÜFEK ASKI KAYIŞI

Bu özellikleri varmış bu tüfeğin.. Ben genelde tüfeği elime alıp arazide gezmeyi seviyorum... Bu yüzden de PCP tercih etmiyorum.. Yaylı silah olarak şu anda Hatsan Torpedo 155 kullanıyorum ve gücü gayet güzel... İnternette gezerken bu tüfeği gördüm sizce bu tüfek benimkine göre daha mı iyidir ? Daha önce bu markanın hiçbir ürününü almadım bu yüzden bana yardımcı olursanız bu nasıl bir markadır tüfek iyi midir değil midir vs gibi bende ona göre hareket ederim :) Şimdiden teşekkür ederim

• Crosmanın Çinde ürettiği bir tüfek, ABD de çok populer, ben de birara almayı düşünmüştüm , hem gücü hem de yay yerine gas-ram( hava pistonu) kullanması yayın 'zonk' lamasını ve tepmesini ortadan kaldırıyor. Ama namluları ne kadar kaliteli bilemem. Meydan.av ın mağazasına gidip kurup bir mermi attım omzum ağrıdığında vazgeçtim almaktan.

;grin;

filinta

dulce bellum inexpertis

• Crosmanın Çinde ürettiği bir tüfek, ABD de çok populer, ben de birara almayı düşünmüştüm , hem gücü hem de yay yerine gas-ram( hava pistonu) kullanması yayın 'zonk' lamasını ve tepmesini ortadan kaldırıyor. Ama namluları ne kadar kaliteli bilemem. Meydan.av ın mağazasına gidip kurup bir mermi attım omzum ağrıdığında vazgeçtim almaktan.

;grin;

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için :) Peki siz bu tüfekten vazgeçip neye yöneldiniz ? Yada bana güç ve kalite olarak tavsiye edebileceğiniz yaylı bi tüfek var mı ?

• Size Crosmanın nitro venom tüfeğini öneririm. O da gas-ram ,trail xp1100 nin yarı fiyatına .

filinta

dulce bellum inexpertis

• Size Crosmanın nitro venom tüfeğini öneririm. O da gas-ram ,trail xp1100 nin yarı fiyatına .

Önerdiğiniz tüfeğe baktım şimdi.. Ancak Xl 1100 olan 1100 fps crosman nitro venom 950 fps yani aralarında hatrı sayılır bi güç farkı var gibi... Almışken en iyisini alayım istiyorum uzun sürede kullanmak istiyorum.

;grin;

g;$i Bende deneme şansı buldum,tüfek oldukça heybetli geldi bana ayrıca da tepmesi abartmıyorum benim mod 99a göre nerdeyse iki kat kadar fazlaydı,dürbün tutturmak sorun olabilir... 8)

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• g;$i Bende deneme şansı buldum,tüfek oldukça heybetli geldi bana ayrıca da tepmesi abartmıyorum benim mod 99a göre nerdeyse iki kat kadar fazlaydı,dürbün tutturmak sorun olabilir... 8)

Dürbün kullanmayı düşünmüyorum :) Normal şekilde daha çok hoşuma gidiyo... Tepmesi sorun olmaz benim için.. Sadece kaliteli sağlam ve güçlü bi tüfek istiyorum

• O zaman size gamo whisper IGT yi de öneririm. Az önce test ettim . O da gas-ram ile çalışıyor, yaysız sistem , tepmesini de diğer yaylılara göre daha az hissettim. 4.5 mm alırsanız 900 lerde ideal bir enerji ve isabet yakalayabilirsiniz. Deneerken namlusuna da baktım , gördüğüm en temiz yaylı namlusuydu. Ağırlığı da benim komposizt kundak sayesinde benim evanix s10 un yarısı kadar 1.5 kilo gibi birşey, cebinize bir avuç saçma ile dağ bayır zorlanmadan gezebilirsiniz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• O zaman size gamo whisper IGT yi de öneririm. Az önce test ettim . O da gas-ram ile çalışıyor, yaysız sistem , tepmesini de diğer yaylılara göre daha az hissettim. 4.5 mm alırsanız 900 lerde ideal bir enerji ve isabet yakalayabilirsiniz. Deneerken namlusuna da baktım , gördüğüm en temiz yaylı namlusuydu. Ağırlığı da benim komposizt kundak sayesinde benim evanix s10 un yarısı kadar 1.5 kilo gibi birşey, cebinize bir avuç saçma ile dağ bayır zorlanmadan gezebilirsiniz.

Teşekkür ederim bu tüfeğede bakacağım :)