gamo whisper ıgt kullanan arkadaşlardan grupman ve bilgi paylaşımı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gamo whisper ıgt kullanan arkadaşlardan grupman ve bilgi istiyorum gerçekten sessizmi ve gücü kuveti yerindemi 4.5 mm için

• Gamo Whisper Igt yi bilemem ama Hunter Igt yi bir kere elime aldım ve aşık oldum diyebilirim. Eğer Gamo Hunter 1250 almayı kafama koymamış olsam kesinlikle ilk tercih edeceğim tüfek olurdu Hunter Igt. Bildiğim kadarıyla Whisper Igt de aynı teknolojiye sahip ve o da çok hoş bir tüfek ...

• ben yaklaşık 20 gün önce whisper igt sahibi olan birisi olarak konuşacak olursam,tüfek bir defa kuş gibi, bu kadar zaman zarfında heralde 500 atış yaptım,25 metreden dürbünsüz kullanıyorum genelde,tüfekte tepme yok denecek kadar az,kayınçomda hatsan var,benimkiyle atınca bu nasıl tüfek dedi :) yakın mesafe atışları için mükemmel diyebilirim,kullanımı zevkli,resim çekmişliğim yok ama 25 metreden dürbünsüz yumruk kadar yere mermilerin hepsini toplarsın rahat rahat,dürbün kullanılırsa tahmin ediyorum liralık alana sıkıştırılabilir,güç olarak aman aman bir gücü yok,ama 3000gr ağırlığıyla varlığıyla yokluğu bir,ağır pelet sevmeyen bir tüfek,8-10 gr gibileri ideal,hiç resim çekmek aklıma gelmedi,kısacası tepme yok denecek kadar az,adamlar yapmış,bu sebepten atışları tek yerde toplamak kolay,bende 8-32x50 gamo dürbünde var ama uzak mesafeye atmadığım için hiç takmadım daha,tabi dampa ayak gelmedi daha ideal ava, adanada olduğum için distrübütörüyle konuşma şansım oluyor,gelince alıp servisteki tüfeğimin bakımınıda yapan mehmet beye taktıracağım,öylede merak etmiyor değilim , ama şöyle uzak mesafe için bir pcp de edineceğim ne yalan söyleyeyim :)