Doğada 3 gün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba doğa ve av tutkunu olarak şu boş zamanlarımda balık avı ve doğa gezintisi olma açısından 2 kamerayla tüm kalınıcak süreyi kayıt altına almak koşuluyla 2 yada 3 kişilik bir ekibe ihtiyacım var .15 haziran tarihi ile iç sularımızda av tamamen serbest olacağından eskişehir içi tüm barajlara göletlere yakın mezralarda tamamen istemsiz araç ile bırakılacağımız (tahimini 4 gölet arası)rastgele arazide yaşamsal bütün doğal ihtiyaçlara sahip olabilcek(Olta ,bıçak ,ilk yardım seti ,uyku tulumu,yeme içme gereçleri,getirebileceği ateşli tüfek yada havalı tüfek gibi,var ise kendi çadırı yada tarafımdan kurulacak çadırda kalabilecek gerçekten birşeyler paylaşabilecek kişilerle 3 günlük bir doğa gezisinde bulunmak istiyorum .Belki bu bir ilk olur ve birşeylerin başlangıcı olur diye düşünüyorum.

İrtibata geçecek kişiler için kısaca bilgilendirme yapmak istiyorum haziran 15 itibariyle katılacak üstadlarım olursa tamamen benim öncülük ettiğim sizinde bilginiz dahilinde verebileceğim 4 yada 5 gölet etrafında herhangi bir saat zaman zarfında bırakılacağımız.Yeme içme açısından gölet kenarında uygun gördüğümüz yerlere kamp kuracağımız en az 2 en fazla 3 gün çadırda kalabilecek kişiler arıyorum.

15 inden sonra ayarladığımız herhangi bir 2 3 gün için gelebilecek kişilere masraf için hiç bir ücret paylaşımı yoktur araç getir götürleri bana aittir .Sadece gelebilecek kişilerin doğal ihtiyaçları (sigara yeme içme) gibi ihtiyaçları kendine ait olacak elimden geldiğince yardımda bulunacağım en azından kahvaltılar vs giderler için.

Balık için olta taşımanızıda istemiyorum yine makaralı ve 7 8 metrelik kamışlarla size yardımcı olacağım .Yemleme ve yemlerde tarafıma aittir.Eğer katılım olursa belirlediğimiz tarihte aynı zaman koşulunda gelecek kişiler eskişehir otogarından alınacak uzak mesafeden geliniyorsa 1 gün konaklanacak (otel en asgari 30 40 tl ) düzeyde .

Bir kaç gün kaçamak yapmak isterseniz 2 gün için en azından size olacak masraf 100 lira gibi bir (fazladan) ücretttir.Ulaşım tamamen bana ait göl ve baraj eskişehir çevresi.

Gelecek kişiler güvenlik açısından jandarma birimlerinin baktığı kontrol alanlarında olduğundan herhangi bir yaralanma veya hastalık durumunda ilk yardıma sahip olacaklardır.

Nasıl olur nasıl yapacaksınki diye düşünmeyin eskişehirin bir kaç göletinde ağaç altında 2 3 gün geçirmenin zevkini yaşayın tahmin edeceğiniz gibi amaç eğlenmek doğa tutkumuzu bir nebze yaşamak .

Yapabileceklerim tekrar yazayım soru işareti kalmasın.

Olta,yemleme,yemler.
    3 günlük için kahvaltılık (sebze meyve zeytin peynir,çay vs)
    Baraj vs göletler için ulaşım git gel tüm araç tahsisi
    Memnuniyet ,gamo hedef kağıdı ,bir kaç boş şişe,kaşık salatası gibi

Detayları özel mesajla konuşmak dileğiyle saygılarımı azr ederim Ufuk kötan Eskişehir.

• Valla süper bir organizasyon.Tam benlik.Survivor ruhumu yaşamam için inanılmaz güzel bir fırsat ve harika bir teklif.
    Hayatımda her zaman böyle şeylerin olmasını isterim ,doğayla yapayalnız.Ama gelin görün ki şu an için askerde olduğum için böyle birşey yaşamam mümkün değil.
    Ama sizinle irtibatı koparmayalım.Benim hayatımın olmazsa olmayı doğa ile yaşam.Askerden döndükten sonra ve daha sonrasında da sürekli böyle organizasyonlar düzenleyelim.
    Bundan sonrası için ben varım.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hemşerim müsait olursam ben gelirim...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Valla süper bir organizasyon.Tam benlik.Survivor ruhumu yaşamam için inanılmaz güzel bir fırsat ve harika bir teklif.
    Hayatımda her zaman böyle şeylerin olmasını isterim ,doğayla yapayalnız.Ama gelin görün ki şu an için askerde olduğum için böyle birşey yaşamam mümkün değil.
    Ama sizinle irtibatı koparmayalım.Benim hayatımın olmazsa olmayı doğa ile yaşam.Askerden döndükten sonra ve daha sonrasında da sürekli böyle organizasyonlar düzenleyelim.
    Bundan sonrası için ben varım.

Togay şu anda seninki de survivor sayılır

cukurovateam.png

• Yokmu yaw yeri belli ettim söğüt göletinde gırla aynalı sazan dolu 2 3 kişiyi bir araya toplayamadık :)Vallahi bir tek israil sazanı oltaya gelmedi sırf sazan ve aynalı dolu 1 tek israil sazanı çıkaran dilesin benden ne dilerse bakir göletlerimizden bir yer seçtim sizin için bu şansı kaçırmayın bak üzülürsünüz :D

Tamam itiraf ediyorum sadece balık varmı yokmu diye 5 olta attık jandarma komutanımız eşliğinde 1 2 saat aralığında 30 yakın büyük parça sazan aldık ve geri suya iade ettik :) Şu manzara ve havalılarımız oltalarımız yokmu gelen yaw :D

[Resim Engellendi: http://d1206.hizliresim.com/y/6/7jjqz.jpg]