BT65 Kullanıcıları ACİL Yardım..!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kurcalamadan yollasaydınız tüfeğinizi değisim olabilirdi fakat böyle bir durumda sadece tamiratı olur gibi geliyor bana.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Dün Hatsana kargoladım. Detaylı bir dilekçenin sonunda
    "Bu problemin nedeni nedir? Üretim hatası mı vardır? Her seferinde size gönderip vakit kaybetmek yerine kendim yapabilir miyim? Kullanım kılavuzunda montaj şemasınıda göremedim, kutu içinde alyanlarda gelmiş olmasına rağmen..
    Yine uzun bir bekleyiş yaptırmadan sıfır bir tüfeği ivedilikle gönderirseniz hem kafamdaki soru işaretleri gitmiş olacak hem de birçok silahsever arkadaşın ithalden yana tercihte ısrar etmelerine rağmen yerlide Hatsan yönünde yaptığım tercihimin müşteri memnuniyeti ile devam ederek gideceğini ve olumlu birçok tavsiyeye de neden olacağını naçizane belirtmek isterim."
    yazdım.
    Bakalım Hatsanın müşteri memnuniyeti ne olacak :rolleyes:

• Sonucu buradan bildirirseniz bizlerde bilgi sahibi oluruz.